pochwy

(4 wyniki)
  • Od ponad 2 lat walczę z nawracającymi zum u swojej córki(6 lat).Miała Usg ,badanie urodynamiczne i cystografie mikracyjną i ponoć wszystko ok.Trafiłam do ginekologa dziecęcego i w wymazie z okolic pochwy wyszły jej 2 bakterie coli i klebsiella pneumoniae.Dostała leki na ich "wybicie" oraz na drożdze i grzyby które ponoć chociaż są nigdy nie wychodzą w posiewie.Czy ktoś może miał podobne doświadczenia, czy to może mieć wpływ na nawracające zum?
  • Witam, Pisze tu po raz pierwszy.Córka ma 11 mies. Miała 2 ZUM-y.Obecnie jesteśmy po pierwszej wizycie u nefrologa.Usg nic niepokojącego nie wykazalo.Mamy zrobić badania + profilaktycznie standard czyli furagin i vit C. Moje pytanie dotyczy dziwnego wg mnie zachowania córki w nocy - być może to ma jakiś związek. Otóż codziennie tak ok.4 nad ranem córka zaczyna popłakiwać, kęcić sie po całym łóżku (tak jakby chciała stanąć na głowie).Trwa to ok godziny po czym usypia. Niepokoi mnie też...
  • mam pytanko jak wyżej czy ktoś stosował Macmiror. Moja córka ma zaczerwienione okolice "wejścia do pochwy" i lekarka przepisała nam macmiror na zaczerwienienie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z ta maścią.
  • drogie mamy powiedzcie mi jak wygladają zrośnięte wargi sromowe u dziecka ,macie moze linki do tego tematu bo nigdzie nie moge znaleźć.podejrzewam u mojej córki 2latka ale obym sie myliła bo niewiem jak to wygląda a słyszałam że jak sie nie będzie tam dokładnie myło to moze to wystąpić a ja nie grzebałam corce w pupci tylko ja moczyłam i to wystarczało nigdy nic nie miała.prosze o jakies materiały na ten temat,z góry dziękuje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się