przychodnia

(14 wyniki)
  • Dziewczyny kochane Czy ktos moze mi polecic przyzwoita przychodnie w Warszawie realizujaca kontrakt z Kasa Chorych. Pilnie potrzebuje dobrego internisty. Moja dotychczasowa przychodnia "rozpadla sie". Troche leczylam sie prywatnie, ale juz nie daje rady finansowo. Szukam tez ginekologa przyjmujacego w ramach Kasy Chorych, ktory przynajmniej przepisalby badania zlecane przez prywatnego ginekologa, zebym mogla je zrobic bezplatnie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam Myszula
  • czy wiecie ktore prywatne przychodnie maja podpisana umowe z mazowiecka kasa chorych, chodzi mi o ginekologa czy jest gdzies spis takich przychodni, czy do kazdej trzeba dzwonic i pytac, intersuje mnie Natolin, Kabaty lub Centrum tylko nie mowcie mi o Attisie wrrrrr
  • Dziewczyny Czy mozecie polecic dobrego ginekologa z tej przychodni? Ewentualnie z ich drugiej przychodni na Domaniewskiej. W watku o ginekologach znalazlam 2 nazwiska, ale ci lekarze juz tam nie pracuja. Pomozcie. Z gory dzieki
  • witam, jestem studentka, zostalam na wakacje w meiscie, gdzie studiuje - karkow - i bardzo potrezbuje isc do ginekologa, ale niestety musze sie wybra do uczelnianego zozu, gdyz nie stac mnie na prywatna wizyte. kogo unikac a do kogo pojsc w uczelnianej przychodni na AK? pozmozcie z gory wielkie dzieki miekka
  • Witam. do tej pory chodziłam prywatnie do moim zdaniem bardzo dobrej pani ginekolog, niestety ze względów finansowych muszę zmienić lekarza. Czy możecie mi polecić Waszym zdaniem dobrą koniecznie panią ginekolog, która przyjmuje państwowo? Najchętniej z żoliborza, ale nie koniecznie. Czekam na informacje i pozdrawiam Pasja77
  • Ciekawa jestem czy w innych miastach też tak jest: Czestochowa - szpital 1000-lecia - pracownia USG. Stara ławka na korytarzu, jako poczekalnia. Pokoik USG malutki, leżanka, aparat, biurko dla pomocy laboratoryjnej, stołeczek dla lekarza, maleńki parawanik zakrywający aparat i stary, brudny, tekstylny fotel (ze 20-letni, na oko), na którym po kolei siadaja wszystkie panie, zeby sie rozebrać i ubrać. Drzwi na korytarz na wprost tego fotela, żadnej intymności, jak przypadkiem ktoś dr...
  • ATTIS (6)

zadzwonilam do przychodni Attis w Teatrze Wielkim na Mioliera a kobieta w rejestracji mi mowi ze tylko pracownicy Teatru tylko moga korzystac z Attisu!! na tym forum polecano Attis, ale po tym jak tam zadzwonilam szlag mnie trafil, nie dosc ze nie ma zapisow trzeba przyjsc oczywiscie w godzinach pracy normalnego czlowieka to jeszcze łaske robia czy mnie przyjma. o co tu chodzi w innych przychodniach Attisu tez tak jest?
  • Na poczatek proponuje z Warszawy z Dantexmedu - dr Weinert (babka) - stare tluste babsko, ktore na moje pytanie, czy sa jakies pigulki, ktore nie wplywaja na tolerancje szkiel kontaktowych powiedziala: Pierwsze slysze - znam jeszcze pare jej innych kwiatkow. Musze tam chodzic, bo mam za darmo i nie stac mnie na prywatnego lekarza - ale jesli wy macie wybor - omijajcie z daleka.
  • Jestem studentką i muszę wybrać się do ginekologa. Nie stać mnie na prywatnych, a będąc spoza Warszawy nie mam ubezpieczenia z tą Kasą Chorych. Gdize mogę się udać, aby skorzystać z bezpłatnego leczenia? Czy na podstawie książeczki zdrowie z mojej miejscowości mogę być przyjęta tutaj? Proszę pomóżcie! Pozdrawienia!!!
  • Co sie dzieje mam 14 dzien cyklu i zaczelam plamic? Czy moze to byc spowodowane stresem, dodam ze biore antybiotyki na zapalanie pecherza. z Gory dziekuje za porade
  • czy ktos moglby polecic moi dobra kobiete-ginekolog w Warszawie? Moze znacie kogos, kto pracuje w prywatnej przychodni? Od niedawna nie mam zaufania do panstwowej sluzby zdrowia, a badania boje sie panicznie...
  • Czy któraś z was może polecić dobrego lekarza z Przychodni przy IMiD na Kasprzaka? Z przychodni dlatego, żeby miał kontrakt z Kasą Chorych. A może jakiegoś innego miłego i kompetentnego skąd-inąd. Chyba takowi także podpisują kontrakty z Kasą Chorych...
  • Czy któraś w Was zna jakiegoś dobrego ginekologa w przychodni Medicina na ul. Barskiej w Krakowie? Jeśli nie, to którego ginekologa w Krakowie mogłybyście mi polecić jako prowadzącego moją ciążę? Z góry dziękuje za odpowiedź
  • Pani Doktor, Mam pytanie: zrobiłam sobie test i w okienku wynikowym widać bardzo ( zaznaczaczm) bardzo jasną niebieksą kreskę. Czy to rowniez oznacza ciążę? Czytałam, że intensywnośc zalezy od hormonu HCG? A co z objawami, czy mogę na początku ciąży nie mieć ani wymiotów ani nudności? Mam zato trochę większe i trochę cieższe piersi, są większe niż miałam dotychczas. wybieram sie do lekarza dopiero w poniedziałek, a do tego czasu ciągle jestem niepewna i strasznie się denerwuję. P...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się