Forum Zdrowie Uzależnienia
ZMIEŃ
      przychodnia

przychodnia

(4 wyniki)
    • WITAM wszystkich!! szukam dla siebie terapeuty DDA mysle ze na poczatek musialaby byc to terapia indywidualna. czy ktos moglby mi polecic dobry osrodek barz terapeute w ramach NFZ??domyslam sie ze zeby terapia byla skuteczna musi byc prowadzona raz na tydzien i o ile z terapeuta w ramach nfz nie ma problemu to z terminami u nich ciezko. moze ktos mi cos podpowie??poszlam juz do jednego osrodka ale Pani niezbyt profesjonalnie podeszla do sprawy i zastanawiam sie czy wogole znaj...
    • Dzisiaj maz ma pierwsza wizyte. Najbardziej obawiam sie, ze on im na potege naklamie (on sam wierzy w swoje klamstwa- np. uporczywie twierdzi, ze co prawda pil, ale tylko setke dziennie, a ja codziennie znajdowalam w jego aktowce pusta butelke po cwiartce! to co, moze pol wylewal?) On juz sam sobie swiecie uwierzyl w ta setke... Jedyna nadzieja, ze taki psycholog od alkoholikow nie da sie tak latwo oszukac i maz nie wroci z radosna wiadomoscia "nic mi nie jest, moge pic ile wlezie, a T...
    • Jak powinna zachowywac zona uzalezninego( wszystko jedno od alkoholu, hazardu, internetu). Co powinna robic, czego unikac, jak i co mowic. Jak pomoc mezowi,zeby nie gderac, nie zalamywac sie. A pomoc. Mam metlik w glowie, szukam konkretow, nawet jesli ma to byc dekalog wspoluzaleznionego malzonka. Jesli juz taki jest, to prosze mi podac namiary. Jesli nie, to moze ktos pomoze mi ulozyc. polka
    • Jestem współuzależniona od kilkunastu lat i już sobie nie radzę. Proszę o adresy grup wsparcia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się