przychodnia

(4 wyniki)
  • jeśli poszukujecie dr Iwańskiej, to przyjmuje jako pediatra w przychodni na Barwinku w pon od 8,a w czwartek po południu do 18.
  • Już pisałam,że mój synek ma w lewej nerce miedniczkowe poszerzonie ukm 9x7mmm bardzo proszę o objaśnienie mi tej dolegliwości.Nie mam się kogo poradzić a do lekarza rodzinnego w przychodni zapisali nas dopiero na następny tydzień.Dziękuje
  • Postanowilama zaszczepić Ninkę przeciwko grypie. Poszlyśmy do przychodni, tam mnóstwo niemowląt, zamieszanie, wychodzi pielęgniarka no i zaczęla się mówiąc delikatnie masakra. Gdy Ninka widzi bialy fartuch wpada w histerię, ja próbuję ją uspokoić ale nic z tego. Wszystkim paniom które dość dziwnie nam mnie ptrzyly tlumaczylam że Ninka ma reflux, że przeszla mnóstwo nieprzyjamnych badań i teraz strasznie się boi jak widzi pielęgniarkę lub lekarza. Pielęgniarki też mialy nas dosyć t...
  • Witam, Wczoraj synek wyszedl ze szpitala po przebytym ZUM-ie. Puscili go wczesniej, bo ciasnota na oddziale, a jemu bardzo szybko sie poprawilo (lezal od piatku) i lekarz zmienil antybiotyk z dozylnego na doustny. Ma go brac do niedzieli. Oczywiscie lekarz byl tak zarobiony, ze doslownie gonilam go po korytarzu, zeby przypomniec o moim L4. No i z tego wszystkiego dopiero w domu zorientowalam sie, ze na recepcie jest tylko ten antybiotyk, a tu tymczasem slysze, ze dzieciakom przepisuje sie ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się