Forum Dom Wspólnoty mieszkaniowe
ZMIEŃ
      schowek

schowek

(3 wyniki)
    • Witam Zwracam się do Was z prośbą o poradę, o pomoc w sytuacji która dotyczy spółdzielni mieszkaniowej. Kupiłem mieszkanie własnościowe prawo do lokalu, bez zakładania KW) w budynku zarządzanym przez dużą spółdzielnię mieszkaniową Na piętrze są 4 lokale własnościowe i „schowek lokatorski” wygrodzony kilkanaście już la temu na obszarze wspólnej części, na wniosek wszystkich mieszkańców piętra, (z których cześć, w tym ja, w międzyczasie zmieniła się) Problem dotyczy dostępu...
    • Wprowadzamy się do budynku Wspólnoty, obecnie nasze mieszkanie jest mieszkaniem gminnym co w niedługim czasie zostanie zmienione, ale nie to jest problemem. Nasze mieszkanie znajduje się na 4 pietrze bez windy, na parterze budynku są schowki, które były kiedyś tam zrobione z myślą o lokatorach wyższych pięter z przeznaczeniem na wózki, rowery. mamy 12 miesięcznego synka i oczywiście wózek. Pani administratorka, która zarządza budynkiem poinformowałam mnie, że nie dostanę dostępu do sc...
    • Jestem najemcą lokalu komunalnego,w którym istnieje też wspólnota mieszkaniowa.Administrator domu-zarządca wspólnoty nawet bez porozumienia z pozostała częścią wspólnoty ciągle wymyśla nowe zakazy i nakazypytam czy ma do tego prawo działając w pojedynkę. Proszę o radę-czy mam prawo do własnego klucza od strychu(mam na głównym strychu schowek ,do którego chciałabym mieć nieograniczony dostęp.Aministrator w imieniu wspólnoty i ADM wystąpił o wyogzekwowanie jednego ,głównego klucza,...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się