Forum Zwierzęta Psy Shih tzu
ZMIEŃ
      szczepionka

szczepionka

(2 wyniki)
    • powiedzcie mi ile razy Wasze pieski były szczepione? my już jestesmy po 2 szczepieniach i wet powiedział ze po okresie kwarantanny możemy już z nimi wychodzic. ale wspomniał, żebyśmy sie jeszcze za miesiąc zgłosiły ponownie na szczepienie. dziwne jest to dla mnie ponieważ wg. mnie dopóki nie bedą miały kompletu to wogóle nie powinien kazać wychodzić z nimi i właścicielka wspominała tylko o dwóch szczepieniach. tak samo zresztą mój inny pies miał tylko 2. mają już ponad 2 mce i znowu prze 2 t...
    • Nie wiem czy to katar bo czytałam, że te pieski tak czasami maja. Jak śpi to słychać ze tak ciężej oddycha, nie chrapie czasami tak chraknie pstryknie wtedy takie drobinki jakby wody wylatują(praktycznie jest to nie zauważalne po prostu parę razy tak na twarzy poczułam:). Bylismy u wet na szczepieniu i w trakcie drogi (samochodem) pozniej po wejsciu do weta zobaczylam ze ma takie drobinki wody tez wkoło noska. Pokazałam zapytał tez czy psika i stwierdzil ze to katar, nie dostał szczepio...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się