Dodaj do ulubionych

Śmierdzioszek

19.11.14, 19:40
dziewczyny mójemu mężowi przeszkadza smrodek Piksela,według mnie czuć go jak normalnego psiaka,wiadomo po deszczu capi,ale to normalne.
Kurde mnie nie przeszkadza ten zapach,fakt czuć go,ja nawet śmieje się z jego zapachu łapek-że śmierdzą jak''wysuszone sianko"-poprzedniego psa kundelka miałąm i tez te stópki mu tak fajnie capiały:)
Karmie go od ok.miesiąca BRIT CARE z jagnieciną
-kapie go tak co półtorej/2 tyg.
szamponem over zoo dla shih tzu
-pyszczek mu myje,oczka też(fakt nieraz sie zdarzy ze zapomne ale następnego dnia już wymyty
--aaaaa przy czesaniu starsznie mu wyłażą włosy bardzoo dużoooo
czesze go grzebieniem
-fakt ze nie czeszcze go ostatnio codziennie,był niedawno u fryca,ale czasem wyczesze go 2 razy
czy możliwe ze ma coś ze skórą
drapać sie drapie,zawsze się drapał-dlatego zmienilismy karme z royala na brit,niby mniej się drapie ale jednak.
Ale znowu skóra czysta łądna-sama nie wiem
Może męża trzeba zmienić heheh
Obserwuj wątek
    • maria0511 Re: Śmierdzioszek 20.11.14, 17:56
      Strasznie wychodzą mu włosy przy czesaniu: a może wszedł w okres wymiany włosa raz w życiu około 10tego miesiąca życia wtedy jest strasznie pełno kudłów przy sprzątaniu a potem spokój przez lata tylko czesać. Pozdrawiam Maria
        • paulamu Re: Śmierdzioszek 21.11.14, 22:08
          hmm to troche dziwne... za wczesnie na zmiane wlosa, powinno byc w sumie ok 10 mca, albo nawet dalej... no i ze smierdzi "zwyklym psem". moj akurat capi troszke z oczkow i dlatego ze czasem jak siusia to staje na 2 przednich lapach, akrobata jeden hehe i sie obsikuje. Ale glowka, grzbiet pachna jak czyste wlosy, doslownie. podczas czesania moze zostac troszke klaczkow, ale nie tak duzo. a lapki wszytkich psow tak pachna, a to ze sianem albo kukurydza, gdzies o tym czytalam prosze, taka ciekawostka uwielbiamwiedze.pl/psia-lapa-jak-popkorn
          • an3czka2 Re: Śmierdzioszek 22.11.14, 19:04
            Faktycznie łapki psów pachną nieprzyjemnie, ale to dlatego że psiaki łapkami się pocą, regulują swoją temperaturę ciała. Ja doradzała bym zmiane szamponu na jakiś lepszy typu Hery, Espree, Bio-groom . Są bardzo dobre, hypoalergiczne. Zapach też powinien być ładny, moje małpki kąpie w specjalistycznych, bo mam silną alergiczkę jedną, ale i Espree się sprawdza bardzo dobrze. W sezonie grzewczym mogą się psiaki więcej drapać, bo centralne im nie służy. Ja nawilżam przy czesaniu odżywką, to nieco pomaga. Pamiętaj też że nie wolno ich czesać na sucho, łamiesz włos.
            Pozdrawiam Ania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka