Forum Na emigracji Polonia ☼ 2 ☼
ZMIEŃ
      vancouver

vancouver

(8 wyników)
    • CJ, Co bys polecil zobaczyc, obejrzec, poogladac na weekendowa wizyte w Van pod koniec kwietnia?
    • Wczoraj wrocilismy z 6-o dniowej wycieczki do Vancouver. (Dzis jeszcze mam wolne, bo wyludzilem w robocie dzien na aklimatyzacje.) Przed wycieczka targaly mna obawy, ze po latach wychwalania Vancouveru, BC oraz West Coast wogole, rzeczywistosc mnie rozczaruje, a zwlaszcza Braza. A przeciez celem ekskursji i czescia dlugich knowan bylo przekonanie Braza do przeprowadzki. Obawy plonne. Braz zachwycil sie juz po wyladowaniu w Seattle, zas Vancouver i okolice wzbudzily w nim stan...
    • moze jest tu ktos z vancouver?
    • "Gazeta "The The Vancouver Sun" napisała, że pierwsze cztery stopy były prawe, a piąta, znaleziona w poniedziałek - lewa." Czy to jakiś znak? Koniec świata? Zamiast plagi żab???
    • ... hmm, ziew. Z glownych miast Kanadyjskich wszystkie sie znalazly w pierwszej dziesiatce. Z wyjatkiem Montrealu!!! (glosny zlosliwy i szyderczy smiech :)))) No i Oz sie ladnie prezentuje. Gratulujemy runnerup'owi.
    • Jestem ciekaw jak to wyglada od srodka. Od zewnatrz komentarze nie sa najlepsze: 18:0 kobiet w hokeja zupelnie niepotrzebne, "chain link fence" dookola ognia, ceremonia otwarcia bez elementow frankofonskich i wogole raczej malo ciekawa plus problem w najwazniejszym momencie, problemy ze sniegiem, tragiczna komunikacja, psujacy sie sprzet do utrzymywania lodu, arogancja "Own the Podium" itp. Tutaj ciekawy artykul: www.montrealgazette.com/life/arrogant+nationalism+were+sport+Canada+wo...
    • Co tam jest? Jak sie mieszka? itp itd Potrzebuje troche info od Vankuwerczykow.
    • Jezu(14)

jak jest dobrze! Odwiedziny w starych Pacyficznych katach okazaly sie cudem. Pomijam urok BC i Vancouveru- towarzystwo starych znajomych stworzylo mix ekstatyczny: moja polska ex-zona z Vancouver, mojej ex-zony nowozelandzka ex-zona, stary znajomy z Polski, stara polska znajoma z Hiszpanii, Brazylijczyk i ja. Z dziobow sobie wyjadalismy az sie niedobrze moglo zrobic. Objechalismy tez winnice nad jeziorem Okanagan w interiorze ku uciesze tym z nas komu smakowanie i zakupywanie win...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się