08.04.03, 22:08


SIELCE to mój przystanek!!!!
Dmirstek Sielce to także mój przystanek,chodzę do szkoły na Podchorążych
(IPSIR
UW) i Sielce 04 znam jak własną kieszeń.Ale zawsze staję przy handlarce
jabłkami a nie pod wiatąsad
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka