rodowity_marcin 08.04.03, 22:08 SIELCE to mój przystanek!!!! Dmirstek Sielce to także mój przystanek,chodzę do szkoły na Podchorążych (IPSIR UW) i Sielce 04 znam jak własną kieszeń.Ale zawsze staję przy handlarce jabłkami a nie pod wiatą Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj