januszx
31.10.04, 10:51
1 listopada ...wyruszamay na cmentarze odwiedzić naszych bliskich , którzy
odeszli, pomodlic się, zapalić lampkę , postawić kwiaty . Nie zapominajmy
także o grobach tych , którymi nikt już sie nie opiekuje. Wiele jest takich
miejsc na cmentarzach, znajdujemy zaniedbany nagrobek, gdzie pochowana jest
jakaś Aniela, Róża, czy Józef, zatrzymajmy się na chwilę w zadumie , zapalmy
symboliczne światełko...