Dodaj do ulubionych

Wszystkich Świętych

31.10.04, 10:51
1 listopada ...wyruszamay na cmentarze odwiedzić naszych bliskich , którzy
odeszli, pomodlic się, zapalić lampkę , postawić kwiaty . Nie zapominajmy
także o grobach tych , którymi nikt już sie nie opiekuje. Wiele jest takich
miejsc na cmentarzach, znajdujemy zaniedbany nagrobek, gdzie pochowana jest
jakaś Aniela, Róża, czy Józef, zatrzymajmy się na chwilę w zadumie , zapalmy
symboliczne światełko...
Obserwuj wątek
    • czuk1 Re: Wszystkich Świętych 31.10.04, 13:29
      Jadę .....
      Ucieszyć Rodziców ... na bliskie spotkanie.
      Złożyć relację... z życia.

      m
      • ancyk.62 Re: Wszystkich Świętych 31.10.04, 13:44
        Pięknie to napisałeś.Zabrzmiało jakbys czuł ich obecność obok. Ja tez.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka