bluedream 04.08.05, 20:36 Ludzi z rocznika 1966 - moze odnajde dawnych znajomych z ktorymi stracilam kontakt ? A wiec wpisywac sie prosze :) J. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
muminek22 Re: Poszukuje 07.08.05, 08:19 Jolu jednak trudno w ten sposób ja tez poszukuję swoich znajomych z LO .Dawałem ogloszenia jak Ty ale na marne dopiero zwróciłem się do Dyrektora LO i on ma mnie przygotować nazwiska wszystkich z mojego roku. Szkoła posiada kontakty do nauczycieli nawet tych co nie uczą a jeszcze żyją , sam rozmawiałem telefonicznie z kilkoma.Pamiętaj za 3 lata wielki zjazd Pozdrawiam Muminek22 Odpowiedz Link Zgłoś
bluedream Dziekuje ! 07.08.05, 21:02 Pamietam o zjezdzie i nie zawiode !!! Jezeli moge Ci Muminku w czyms pomoc, nie ma sprawy - sluze . Ale mialam cicha nadzieje ze jest tu ktos, kto odpowie na moj post :(((( Czyzby w Stalowej nie bylo juz nikogo z mojego rocznika ??? Odpowiedz Link Zgłoś