04.08.05, 20:36
Ludzi z rocznika 1966 - moze odnajde dawnych znajomych z ktorymi stracilam
kontakt ?
A wiec wpisywac sie prosze :)
J.
Obserwuj wątek
    • muminek22 Re: Poszukuje 07.08.05, 08:19
      Jolu jednak trudno w ten sposób
      ja tez poszukuję swoich znajomych z LO .Dawałem ogloszenia jak Ty ale na marne
      dopiero zwróciłem się do Dyrektora LO i on ma mnie przygotować nazwiska
      wszystkich z mojego roku. Szkoła posiada kontakty do nauczycieli nawet tych co
      nie uczą a jeszcze żyją , sam rozmawiałem telefonicznie z kilkoma.Pamiętaj za 3
      lata wielki zjazd
      Pozdrawiam
      Muminek22
      • bluedream Dziekuje ! 07.08.05, 21:02
        Pamietam o zjezdzie i nie zawiode !!!
        Jezeli moge Ci Muminku w czyms pomoc, nie ma sprawy - sluze .
        Ale mialam cicha nadzieje ze jest tu ktos, kto odpowie na moj post :((((
        Czyzby w Stalowej nie bylo juz nikogo z mojego rocznika ???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka