16.09.08, 16:32
Witam. Mam pytanie czy stosowałyście ten zestaw u dzieci , wydaje
się że powinien być ok. Cena troszkę powala , więc szukam opini czy
warto zakupić i czy można stosować u dzieci .

www.colonix.pl/toxinout_program.php
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • agawa62 Re: Toxinout 16.09.08, 20:36
      Nie odpowiem czy tak ,czy nie ale moge powiedzieć na co zwrócić
      uwagę: Preparaty są bardzo złożone, jeżeli dziecko okaże się na coś
      uczulone lub np. nie toleruje np. enzymu - nie bedziesz wiedziała po
      czym. Vit.C podawana w takiej ilości - powinna być "bufforowana" aby
      nie obciażyć nerek.
      Co to znaczy :"kapsułki warzywne" - czy nie są to kps. sojowe?
      Zastosowanym chelatorem jest EDTTA- czyw tym wypadku jest on zasadny?
      Chelator dobiera się do metalu ciężkiego , jaki ma być usuniety.
      Inny do aluminium , inny do rtęci i ołowiu itd.
      Probiotyk w miarę ok. maltodreksyna jest tam dyskusyjna.

      Pozdrówka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka