Dodaj do ulubionych

Wikiszarady – prośba

18.06.22, 23:15
drive.google.com/file/d/1-CYytZ-tAAhqkwWHs5fdEMuyKhKb4d5y/view?usp=sharing
Czy ktoś mógłby rzucić okiem i podać mi kilka rad i wskazówek, zanim to wyjdzie drukiem? Na razie jestem w stadium korekty i przekazywania uwag drukarni (na layout nie mam wpływu, niektórym zadaniom brak poleceń, np. rebusom – tez wyłapałem). Z góry dziękuję.

Obserwuj wątek
        • pierwsze_all Re: Wikiszarady – prośba 19.06.22, 00:29
          Ale zanim platforma została zamknięta, był czas i możliwość darmowego przeniesienia całej zawartości bloga na Wordpress i nawet bez kontynuowania przynajmniej zostawić do poczytania dla potomnych... No cóż, teraz to już po ptakach. :(
          Jakoś nie mam nastroju do wypowiadania się o zamieszczonych zadaniach, tylko zapytam co to za obrazeczki przy tytułach, bo ich znaczenia nijak nie mogę rozszyfrować...
          • kicior99 Re: Wikiszarady – prośba 19.06.22, 03:07
            a tego to ja nawet nie wiem :) Tak wymyślił grafik. W ogóle to są zadania, które rozwiązywane są na wikipedyjnych wieczorach szaradziarskich, które odbywają się na discordzie w ramach integracji społeczności, którą zajmuję się jako wolontariusz.

Zaś co do bloga – wordpress rozwalił mi całą grafikę, pogubił zdjęcia i w ogóle dostałem taką sieczkę, że trudno ją komukolwiek pokazać (gdzieś to jeszcze istnieje ale w ogóle tam nie zaglądam)., Działalność zbliżoną do bloga prowadzę na facebooku, przynajmniej tam nic nie ginie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka