Witam wszystkich, proponuję przeczytanie ciekawej oferty (Allegro):
"Tłumaczenia tekstów pisemnych z języka niemieckiego na j. polski i odwrotnie
w cenie 3 zł za stronę A4.Tłumaczę teksty używając najlepszego komputerowego
tłumacza.Deutsch Translator 2 wykorzystuje ogromną bazę słownikową - 500
tysięcy tłumaczeń, 245 tysięcy fraz i 7,8 miliona form fleksyjnych.Dzięki
mechanizmom analizującym i tłumaczącym konstrukcję gramatyczną zdań opartym
na najnowszych światowych osiągnięciach lingwistyki komputerowej Deutsch
Translator 2 sam dobiera odpowiednią część mowy, końcówkę oraz poprawny szyk
wyrazów zdaniu.Dzięki temu przekład niemiecko-polski i polsko-niemiecki jest
precyzyjny jak nigdy dotąd.Jeżeli jesteś zainteresowany tą usługą prześlij
tekst do tłumaczenia zapisany w formacie rtf na maila:XXXXXXXX"
I co wy na to?
Bo mnie - jako tłumacza biorącego za stronę kilka razy więcej- aż kusi, żeby
z ciekawości sprawdzić, jak takie tłumaczenie wygląda

)