24.08.05, 16:32
Witam wszystkich, proponuję przeczytanie ciekawej oferty (Allegro):

"Tłumaczenia tekstów pisemnych z języka niemieckiego na j. polski i odwrotnie
w cenie 3 zł za stronę A4.Tłumaczę teksty używając najlepszego komputerowego
tłumacza.Deutsch Translator 2 wykorzystuje ogromną bazę słownikową - 500
tysięcy tłumaczeń, 245 tysięcy fraz i 7,8 miliona form fleksyjnych.Dzięki
mechanizmom analizującym i tłumaczącym konstrukcję gramatyczną zdań opartym
na najnowszych światowych osiągnięciach lingwistyki komputerowej Deutsch
Translator 2 sam dobiera odpowiednią część mowy, końcówkę oraz poprawny szyk
wyrazów zdaniu.Dzięki temu przekład niemiecko-polski i polsko-niemiecki jest
precyzyjny jak nigdy dotąd.Jeżeli jesteś zainteresowany tą usługą prześlij
tekst do tłumaczenia zapisany w formacie rtf na maila:XXXXXXXX"

I co wy na to?
Bo mnie - jako tłumacza biorącego za stronę kilka razy więcej- aż kusi, żeby
z ciekawości sprawdzić, jak takie tłumaczenie wygląda wink)
Obserwuj wątek
    • bo.tak Re: ;-) 24.08.05, 16:53
      jedno zdanie na temat translatorow:
      "przedstawienie musi isc"
      Jak masz kiepski humor to sobie na pewno poprawisz czytajac smile
      • jottka :( 24.08.05, 18:41
        ponury dowcipsad jak znam życie, to sie znajdzie mnóstwo chętnych na tak
        wspaniałą ofertę

        proszę pani, no dlaczego pani chce aż tyle za te głupie pare stron? dam pani
        50zł i oboje będziemy zadowoleni, nie? nie??? wie pani co, no nie spodziewałem
        sie, że pani taka chciwa! no nieużyte babsko z pani, no!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka