Dodaj do ulubionych

imprezowanie u Mazurka

24.09.21, 21:38
Marek Dyduch (lewica) ulżył sobie ekologicznie pod drzewem przed restauracją big_grin

https://pbs.twimg.com/media/E_4HN-nVcAgJMCR?format=jpg&name=small
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: imprezowanie u Mazurka 24.09.21, 21:50
      al-szamanka napisała:

> Marek Dyduch (lewica) ulżył sobie ekologicznie pod drzewem przed restauracją big_grin
      >
      >
      >
      > https://pbs.twimg.com/media/E_4HN-nVcAgJMCR?format=jpg&name=small
      >

Napiszcie mi co sie zadziało na gejzecie kiedy byłam na urlopie.? Nie widzę wklejonych obrazków,zdjęć,nie działa opcja ? Czy to u mnie coś się popsuło?
      • al-szamanka Re: imprezowanie u Mazurka 24.09.21, 22:02
        rena-ta49 napisała:

> Napiszcie mi co sie zadziało na gejzecie kiedy byłam na urlopie.? Nie widzę wkl
        > ejonych obrazków,zdjęć,nie działa opcja ? Czy to u mnie coś się pop
        > suło?

Ja widzę wszystko, opcja też jest. Może to coś u Ciebie, może musisz usunąć ciasteczka.
        • rena-ta49 Re: imprezowanie u Mazurka 25.09.21, 19:35
          al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
          >
          > > Napiszcie mi co sie zadziało na gejzecie kiedy byłam na urlopie.? Nie wid
          > zę wkl
          > > ejonych obrazków,zdjęć,nie działa opcja ? Czy to u mnie coś s
          > ię pop
          > > suło?
          >
          > Ja widzę wszystko, opcja też jest. Może to coś u Ciebie, może musisz usunąć cia
          > steczka.
          >
          >

To nie była kwestia ciasteczek.Zaktualizowałam przeglądarkę i jest ok.
          Dzięki jednak za radę.
        • m.maska Re: imprezowanie u Mazurka 25.09.21, 17:55
          Ale konsekwencje tej imprezy sa PO-tezne...
          Dwoch zawieszonych - pewnie dyndaja pod sufitem no i tesciowa, ktorej na imprezie tez nie bylo...

Komentatorzy kpią z szefa PO

– Do tej pory wszyscy się śmiali z kota prezesa, teraz na opozycji widzimy, że to teściowa pana Tuska ma wpływ na to, kto będzie wywalany z partii, a kto nie. To takiego nepotyzmu od czasu Rosji sowieckiej nie było – kpił w programie „#Jedziemy” na antenie TVP Info Marian Kowalski.

– Dobrze, że i tak pan Tusk daruje chłopcom życie. Mówię o życiu politycznym, bo tu wykluczenie z list wyborczych niektórym grozi. To jest śmierć polityczna – dodał.

Sprawę postanowił także skomentować aktor Jarosław Jakimowicz, który stwierdził, że Donald Tusk kojarzy mu się z Kermitem - popularną postacią żaby z programu Muppet Show.

– Tusk się ośmiesza rzeczywiście, to zaczyna być jakaś farsa. Ale to dobrze (…) On tam siedzi i „O, dostałem SMS-a”. To mi się kojarzy z tymi wróżkami, które „o pani Krystyna napisała z Łodzi, że ma problem z mężem” i rozstawia tego tarota i chrzani te kocopoły. Biedna teściowa… – ocenił Jakimowicz.

– Jeszcze jest jedna rzecz. Donald Tusk… On teraz tymi łapkami cały czas macha. Kojarzy mi się z Kermitem. Bo Kermit kiedyś tak robił (…) On cały czas coś macha. Szukałem dobrego filmiku, ale nie mogę na razie znaleźć. Kiedyś znajdę – dodał.
          • m.maska Re: imprezowanie u Mazurka 25.09.21, 18:06
            To brzmi jak spowiedz... i teraz pozostaje czekac na rozgrzeszenie - tuskowa tesciowa pewnie by je dala. W czasach glebokiego komunizmu takie samobiczowanie bylo normalne.
            Bylem ale nie pilem, bylem ale sie nie cieszylem.
            Jak mozna sie tak osmieszac - on zawsze byl nijaki, ale ten tekst pokazuje jak bardzo przywiazany jest do stolka - jasne, skoro cale zycie nic nie robil, to teraz stracic takie intratne zajecie byloby nieszczesciem.

Tomasz Siemoniak
            W czwartek

Wiele osób pyta za pośrednictwem FB o moją obecność na spotkaniu urodzinowym redaktora Roberta Mazurka w piątek 17 września. Choć nie wypowiadam się w mediach to z szacunku do pytających tutaj krótko odpowiadam: żadnego alkoholu na spotkaniu nie piłem, z posłami PiS żadnego kontaktu tam nie miałem. Z jednym z ministrów (posłem z mojego okręgu wyborczego) i jego żoną (w większej grupie - co widać na zdjęciu) zamieniłem kilka słów przy wyjściu. Wiedzy kto będzie nie miałem. Żałuję, że w piątek po 21 nie zostałem w Sejmie, ale czułem się zobowiązany potwierdzeniem zaproszenia i zamiarem osobistego złożenia życzeń. Nikt z mediów przed wtorkową publikacją mnie nie pytał, gdzie byłem w piątek wieczorem. Ale oczywiście konsekwencje polityczne są twarde i jasne, ponoszę je oddawszy się do dyspozycji przewodniczącego Donalda Tuska, do którego ocen i wyczucia politycznego mam absolutne zaufanie przez 30 lat współpracy. A z tymi, którzy niszczą Rzeczpospolitą od 6 lat i ich niegodziwościami zamierzam nadal walczyć z pełną determinacją. W każdej roli jaką będę pełnić. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia i z pokorą przyjmuję ostrą krytykę. Przepraszam za wszystkie publiczne skutki mojego działania.
    • m.maska Re: imprezowanie u Mazurka 26.09.21, 20:16
      Trzeba przyznac, ze zycie przeroslo kabaret... wszystko rozgrywa sie na poziomie piaskownicy: oddaj mi moja łopatkę, bo zawołam tatusia, ups... teściową
      .

Tusk grozi PiS-owi: “Zadarliście z moją teściową. Samobójcy”

PiS zadarł ze wszystkimi: Unią, Ameryką, nawet z Czechami. A teraz z moją Teściową. Samobójcy – napisał w niedzielę na Twitterze lider PO Donald Tusk. Szefowi Platformy odpowiedział zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel: “teściowa zaraz zarekwiruje telefon i skończy się rumakowanie”.
      • al-szamanka Re: imprezowanie u Mazurka 26.09.21, 20:31
        m.maska napisała:

> Trzeba przyznac, ze zycie przeroslo kabaret... wszystko rozgrywa sie na poziomi
        > e piaskownicy: oddaj mi moja łopatkę, bo zawołam tatusia, ups... teściową
        > .
        >
        > Tusk grozi PiS-owi: “Zadarliście z moją teściową. Samobójcy”
        >
        > PiS zadarł ze wszystkimi: Unią, Ameryką, nawet z Czechami. A teraz z moją Teści
        > ową. Samobójcy – napisał w niedzielę na Twitterze lider PO Donald Tusk. Szefowi
        > Platformy odpowiedział zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel: “teściowa zaraz
        > zarekwiruje telefon i skończy się rumakowanie”.
        >

A przy okazji postawi go do kąta, aby sobie poklęczał na grochu big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka