Dodaj do ulubionych

Michal ma pecha =)))

20.05.05, 18:33
W punktach:
1. zlapal gume
2. nie mial przy sobie narzedzi.
3. kupilem mu narzedzia, ale nie pasowal klucz francuski
4. klucz nie pasowal
5. kupilem zwykly
6. zlamal sie
7. wymienilem w ramach reklamacji
8. drugi tez sie zlamal...
Na szczescie spotkalismy Rafala (d.su wie ktorego =))) i wlasnie wymieniaja
detke
Obserwuj wątek
        • d.su Re: Michal ma pecha =))) 20.05.05, 19:42
          :D
          Jestescie boscy :)
          Moze przyjedziecie w niedziele do Weston?? Wszyscy trzej? (Nie na rowerach,
          pociagiem ;) )Jade rano do Bristolu tradycyjnie, do polskiego kosciolka, ale
          potem nie mam co robic do wieczora, co Wy na to??
                  • lol21ndm Re: Michal ma pecha =))) 21.05.05, 19:13
                    Fajnie. :) Tez tam bym jezdzila (czasem bywam na wieczornej), ale na rano nie
                    dam rady. Nawet w B/W na 9:30 sie nie wyrabiam, dlatego jezdze do Taunton na
                    18:30. :)
                    Moze kiedys sie wybierzemy razem?
                    Ta Czeszka bardzo Cie chwalila... :) wiec ciagnie mnie, by Cie poznac. :))
                    • d.su Re: Michal ma pecha =))) 23.05.05, 17:54
                      :) Jak milo...
                      Kicior Cie tez chwalil, wiec mnie juz od jakiegos czasu ciagnie, aby Ciebie
                      poznac :).
                      Do Bristolu chetnie sie wybiore z Toba. Ostatnio szef cos marudzil, ze on tez
                      by chcial miec czasem day off w niedziele, wiec niewykluczone, ze nie zawsze
                      bede mogla w niedziele pojechac. Od jakiegos czasu jednak sa tez msze w sobote
                      wieczorem, o 19tej. Wczoraj bylo b. milo, byla kapela goralska, I Komunia
                      Swieta dwojga dzieci (po raz 1szy od 8 lat w tym kosciele) i na dodatek
                      urodziny ks. Zygmunta. Odspiewalismy mu "Sto lat". Zacukalismy sie nieco
                      przy: "Niech mu gwiazdka pomyslnosci.." ;), jednak gorale zmienili slowa tej
                      zwrotki na nieco bardziej pasujace do odspiewania w kosciele niz "a kto z nami
                      nie wypije"...
                      Jutro mam day off, moze przyjedziesz?
                      • lol21ndm Re: Michal ma pecha =))) 23.05.05, 18:10
                        d.su napisała:

> Kicior Cie tez chwalil, wiec mnie juz od jakiegos czasu ciagnie, aby Ciebie
                        > poznac :).

Dziekuje za mile slowa. :)

> Jutro mam day off, moze przyjedziesz?

Oj, chyba dopiero gdzies moze w przyszlym tygodniu, albo nawet i tydzien potem.
                        Koncze studia i mam ostatnie dwa tygodnie na pisanie prac (wciaz siedem do
                        napisania! Pisac moge tylko noca, gdy Maly spi, a w dzien pracuje.). Tak, ze z
                        przykroscia stwierdzam, ze niestety jutro jeszcze nie.

Dzis widzialam "nasza" Czeszke, ale tylko przelotem.

Wczoraj bylam na mszy wieczornej w WSM (u sw. Jozefa). Byli mlodzi Polacy, ale
                        nie zdazylam ich zlapac (ksiadz zagadal mnie, bo bylam z Malym).

Ponoc pracujesz w B/W...?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka