Dodaj do ulubionych

Wiadomość!

IP: 83.16.127.* 01.08.05, 15:49
Ponownie wszystkim z dobrego serca radzę - nie róbcie żadnych interesów z
Autoserwisem PASCAR - w Strzybnicy, a szczególnie z jego właścicielem Janem
Pastuszka. Uzasadnienia nie będę podawał, ale to Was uchroni od kłopotów w
przyszłości.
Obserwuj wątek
    • loggic Re: Wiadomość! 03.08.05, 08:22
      Dzięki za info!
      L.
      • Gość: gwg Re: Wiadomość! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.06, 22:01
        wrhgwrtg ww4v w445v23234
        • Gość: Heniek z lasu Re: Wiadomość! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 13:11
          no to może w końcu ktoś napisze o co chodzi ? Dlaczego przestrzegasz ???? Co on
          ci zrobił ten gość, którego wymieniasz z imienia i nazwiska ?????
          Moze jednak jakies uzasadnienie ???
          Tak samo mógłbys napisac "przestrzegam przed serwisem Renault w Tarnowskich
          Górach itp. itd." a faktycznym twoim powodem mogłaby byc jakas nieistotna
          pierdoła, którą Ty wyolbrzymiasz.

          Uzasatnij w koncu tą swoją przestrogę !

          P.S. (nikogo nie bronię, lecz chciałbym wiedzieć dlaczego mam nie korzystac z
          serwisu PASCAR)
          • brogre Re: Wiadomość! 27.02.06, 08:30
            Bardzo proszę - skorzystaj z jego usług, to będziesz wiedział, dlaczego
            • Gość: Heniek z Lasu Re: Wiadomość! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 17:54
              No to co to za przestroga skoro piszesz zebym skorzystał z jego usług ? :)
              Ale ok, nieistotne, Strzybnica jest mała, juz sie dowiedziałem o co biega.
              Jest gość mocny :D
    • Gość: s Re: Wiadomość! IP: 202.129.12.* 26.02.06, 20:30
      hej
    • Gość: c Re: Wiadomość! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.06, 19:54
      boisz sie napisac o co chodzi? to po co piszesz?
      • Gość: In Re: Wiadomość! IP: 82.160.247.* 28.02.06, 08:26
        Piszę, żeby ostrzec innych!
        Kto nie wierzy - proszę bardzo, on tylko czeka na "jeleni".
        • mclean Re: Wiadomość! 28.02.06, 14:42
          Czyżby konkurencja się odezwała ? Podaj adres Twojego zakładu .
          • Gość: In Re: Wiadomość! IP: 82.160.247.* 01.03.06, 08:42
            Niestety ja nie jestem z branży, tak jak może Ty i nie muszę się uciekać do
            takich środków.
            • mclean Re: Wiadomość! 01.03.06, 11:18
              Ja też nie z tej branży.Narazie jestem młodszym odlewaczem i jak będę ciężko
              pracował na trzy zmiany to może za parę lat zostanę starszym odlewaczem.Tak mi
              się marzy.Pozdrawiam :-)
    • Gość: Heniek z Lasu Re: Wiadomość! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 16:43
      to sie nazywa czarny PR a nie ostrzezenie ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka