Dodaj do ulubionych

PERUGIA !!

15.06.05, 19:53
W lipcu wybieram sie do Perugii na kurs jezykowy. Dopiero teraz dostalam
potwierdzenie z Uniwersytetu o przyjeciu na kurs, dlatego tak pozno to
zalatwiam. W zwiazku z tym mam do Was pytanie. Czy nie ma ktos namiarow na
jakis pokoje do wynajecia w Perugii? Mam namiar na takiego posrednika
nieruchomosci Atena Service, ale slyszalam ze nie oplaca sie przez ta
agencje. Prosze o jakiejs informacje.. pozdrawiam:) i z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • skarzewska Re: PERUGIA !! 17.06.05, 18:54
      Studentino,
      Wybierasz sie moze na miesieczny bezplatny intensywny kurs wloskiego przed
      Erasmusem/Socratesem?
      Kiedy dostalas odpowiedz?W jakiej formie?
      daj znac
      pozdrawiam
      • studentina Re: PERUGIA !! 18.06.05, 08:48
        Dokladnie tak, dostalam odpowiedz z 10dni temu mailem, ale te osoby ktore
        wybieraja sie w sierpniu dostana potwierdzenie dopiero gdzies w polowie lipca..
        tacy zorganizowani juz sa Ci Wlosi;)
        A Ty sie tam wybierasz?
        pozdrawiam

        • agnesep Re: PERUGIA !! 18.06.05, 12:47
          czesc. ja odbywalam w perugii erasmusa i tez uczestniczylam na tym kursie
          (nazywa sie ILPC, jakos tak), od niedawna mieszkam na stale co prawda nie w
          samej perugii, ale o godzinke dalej (orvieto). Jestem w stanie (przynajmniej
          taka mam nadzieje) odpowiedziec na pytania dotyczace studiowania we wloszech
          jako erasmus no i zycia tam, pisz najlepiej na agnesepm@yahoo.it
          pozdrawiam aga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka