alf19
02.03.06, 09:45
Kopuje tu moj watek z forum "Z dala od Polski"
Witam wszystkich,
jestem mama 5-letniego malucha i mieszkam w Mediolanie od kilkunastu lat. W
sumie znam tu niewiele Polek, a bardzo chcialabym poznac wasze doswiadczenia
dotyczace macierzynstwa na obczyznie. Pozdrawiam serdecznie.