Dodaj do ulubionych

Mamy z Mediolanu i okolic

02.03.06, 09:45
Kopuje tu moj watek z forum "Z dala od Polski"

Witam wszystkich,
jestem mama 5-letniego malucha i mieszkam w Mediolanie od kilkunastu lat. W
sumie znam tu niewiele Polek, a bardzo chcialabym poznac wasze doswiadczenia
dotyczace macierzynstwa na obczyznie. Pozdrawiam serdecznie.


Obserwuj wątek
    • enry1 Re: Mamy z Mediolanu i okolic 02.03.06, 18:19
      nazywam sie maria.... jestem we wloszech o 26 lat. mieszkam w
      como. cel. 348 610 30 40. Jak masz ochote............ ja zawsze
      odpowiem.
      • zyga33 Do enry1 13.03.06, 14:15
        Nie rozumiem...w jedny poscie jesteć mężczyzną:
        " Jedne z pierwszych slow mojego dziecka bylo CEBESITAS. Ciekawe co to mialo
        znaczyc?. Przez kilka miesiecy zylismy u moich tesciow we Wloszech ( moja zona
        wloszka i zyjemy miedzy Australia, Polska i Wlochami). Pytalem sie ich, widzac
        ze wloski znam tak sobie, co to znaczy?. Nie mieli odpowiedzi. Dzieci w tym
        wieku maja straszna wyobraznie ".
        Teraz kobietą?? Coś tu nie gra....Pozdrawiam
        • szwet14 Re: Do enry1 23.03.06, 03:42
          Zona i maz sa widac jednym cialem i, jak przystalo, pisza pod jednym nickiem.
    • linn_linn Re: forum Emigracja, dzieci i nie tylko 09.03.06, 11:11
      forum.banda.pl/
      Nie wiem, czy jest tam ktos z Wloch, ale wklejam.
      • alf19 Re: forum Emigracja, dzieci i nie tylko 13.03.06, 10:56
        Dzieki za link.
    • daisy123 Re: Mamy z Mediolanu i okolic 15.03.06, 10:09
      Zglaszam sie: jestem mama szescioletniej dziewczynki i mieszkam "in hinterland
      milanese".
    • agnese79 Re: Mamy z Mediolanu i okolic 15.03.06, 12:15
      Mama 8miesiecznej Julki wita!
      Agnieszka (Mediolan)
    • kasiek72 Re: Mamy z Mediolanu i okolic 15.03.06, 15:02
      witam- ja mieszkam z 5- miesieczna Tosia miedzy Bergamo e Mediolanem( Ponte San Pietro) i
      dosyc czesto bywam w Mediolanie... a tak wogole jestem z Lublina
      • alf19 Re: Mamy z Mediolanu i okolic 15.03.06, 18:17
        No wreszcie sie troche ruszylo, a juz myslalam, ze w Medioalnie nie mam Polek.
        Napiszcie cos wiecej. Ja jestem mama 5 letniego malucha i mieszkam w Milano od
        kilkunastu lat.Pozdrawiam
        • iwonaiwona Re z Mediolanu i okolic 23.03.06, 00:36
          ciao ja mieszkam w cologno monzese czyli w samym sercu berluscopoli-MEDIASET
          kiedys tez czulam potrzebe kontaktu z polakami ale po kilku przypadkach ktore
          mnie rozczarowaly juz mnie tak nie ciagnie.
          jest duuuzo polek,
          szczegolnie wazne dla nas miejsce to kosciol na via moscova w milano gdzie co
          tydzien odbywaja sie polskie msze,wiem ze ksiadz krazy po kilku innych miastach
          w polnocnych wloszech,
          mio e-mail iwonaiii@yahoo.it
          • iwonaiwona Rewielkie dzieki za wirusy 25.03.06, 12:07
            • enry1 Re: Rewielkie dzieki za wirusy 25.03.06, 12:18
              to prawda, mam okolo 30 wirusow . Cale szczescie ze mi blokuje.
    • aj80 Re: Mamy z Mediolanu i okolic 20.06.06, 14:13
      Ja zacznę inaczej. Mieszkam w Polsce, ale chciałabym móc z kimś pogadać od
      czasu do czasu kto żyje we Włoszech na temat dzieci ale i języka włoskiego.
      Zdawałm maturę z włoskiego i powoli zaczynam się uwsteczniać, czego bym bardzo
      nie chciała. Czy znajdzie się ktoś na pogaduchy? Jestem mamą dwuletniego
      Grzesia.
      • alf19 Re: Mamy z Mediolanu i okolic 20.06.06, 14:44
        Ciao aj80 a co konkertnie cie interesuje? Vorresti scrivere in italiano?
        Proviamo? Se hai voglia prova anche ad entrare nel sito "szlifuj wloski" dove
        puoi trovare tante persone che come te vogliono imparare o migliorare
        l'italiano.
        Ciao e a presto.
    • agi-it Re: Mamy z Mediolanu i okolic 24.06.06, 19:30
      Ja nazywam się Agnieszka i jestem mamą 4 m-cznej Patrizii.Mieszkam w Porto
      Sant'Elpidio i chętnie nawiązałabym kontakt z innymi mamami (i nie tylko)
      żyjącymi we Włoszech. Oto mój e-mail plosiotko@poczta.onet.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka