18.02.07, 15:02
witam,
Czy mógłby być ktośtak miły i napisął mi krótką wypowiedz na temat takije
magi, którą każdy moze uprwiaćto znaczy chodzi i takie sztuczki, dzięki którym
ludzie myślą ze ktoś jest magikiem a tak naprawde to jest zwykła podpucha bo
to każdy mógłby robić
Obserwuj wątek
    • maialina1 Re: pomoc 18.02.07, 18:02
      Ze co? Ze jak?
      Co to ma z wloskim wspolnego?
      I o co w ogole chodzi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka