Dodaj do ulubionych

Pomoc psychologa

26.05.18, 16:57
Moja córka zawsze była prymusem. Nagle, praktycznie z dnia na dzień zaczęła się dziwnie zachowywać i znacznie obniżyła się w nauce. Myślę, że na to musiały wpłynąć pewne problemy. Wraz z mężem myślimy by pokierować się do psychologa tutaj ciszapoburzy.pl/ i tam szukać źródeł problemów. Czy to będzie dobra decyzja?
Obserwuj wątek
  • wieczka85 Re: Pomoc psychologa 23.03.21, 10:59
   Myślę, że tak. Pomoc psychologa jest mam wrażenie niedoceniana. Istnieje jakieś takie złudne założenie, że z wszystkim trzeba sobie samemu radzić. Sama korzystałam z pomocy psychologa z wetalk.pl, bardzo mi pomógł i wątpię żebym sama sobie ze swoimi problemami poradziła, raczej byłoby tylko gorzej. Gdyby ktoś szukał sprawdzonego psychologa to polecam poradnię, z której korzystała. Sesje są prowadzone online, więc każdy może skorzystać z ich wsparcia.
   • negri111 Re: Pomoc psychologa 28.05.21, 10:20
    Chciałbym polecić Wam Gabinet Psychologiczny dr Heleny Kistelskiej-Sikory, z którego korzystałem. Jestem jej bardzo wdzięczny za 3 letnią terapię, za to że inaczej patrzę na życie i inaczej funkcjonuję . Pomogła mi bardzo, gdy byłem już totalnie zrezygnowany, wszystko się waliło. Jeśli ktoś z Was jest w tarapatach życiowych, spróbujcie terapii, kiedyś byłem sceptyczny , teraz wiem że warto było.
    www.psycholog-lubelski.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka