Dodaj do ulubionych

Osiedle Tęcza Łomianki

IP: *.u.mcnet.pl 09.01.04, 13:34
Chcę kupic tam mieszkanie czy ktoś mógłby mi udzielić info czy warto..?
Obserwuj wątek
    • Gość: Witek Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: *.u.mcnet.pl 09.01.04, 13:35
      Tak
      • Gość: filomenka Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: 217.11.143.* 25.02.04, 10:59
        A może coś więcej? Ja też chcę kupić...
      • Gość: kagoo Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: .agb:* / 217.153.119.* 25.02.04, 13:49
        ja tez prosze o info na temat tego osiedla czy dziala Wasza strona internetowa??
    • Gość: jana Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: mieszko.pl.u* / 62.29.253.* 27.02.04, 08:26
      Ja kupiłam i mam nadzieję, że nie będę żałować. Oczywiście jest kilka "ale",
      ale gdzie ich nie mam. Tu wszystko poszło zgodnie z umową, a to jest chyba
      najważniejsze.
      Po takiej reklanie są jeszcze tam wolne mieszkania?
      Pozdr
      • Gość: Piotr Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: *.u.mcnet.pl 29.03.04, 14:28
        Witaj.....właśnie w zeszłym tygodniu kupiłem tu mieszkanie. Mam nadzieję, że to
        była dobra decyzja.....??? Jak na razie firma Devcor wywiazuje sie ze
        wszystkich zobowiązań.Proszę o kontakt.
        • Gość: Jarek Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: *.u.mcnet.pl 29.03.04, 14:31
          Słyszałem, że to dobra i solidna firma.
          • Gość: siostra Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.03.04, 17:08
            Moja siostra kupiła w Tęczy mieszkanie i ja cały czas nie rozumiem dlaczego
            (tj. rozumiem - ona nigdy nie chodziła po ziemi:)).
            Moje argumenty: stosunkowo wysoka cena (pamiętajmy, że to jednak
            jest "podwarszawa", z cała moją sympatią do Łomianek, które są moim wakacyjnym
            domem), bliskie sąsiedztwo trasy gdańskiej, brak w bezp. sąsiedztwie terenów do
            spacerów, dziwne rozwiązania na osiedlu (m.in. samochody parkujące o-mało-co w
            salonie, z pomysłowym parkowaniem tyłem do okien, kiepskie wiatrołapy na
            parterach, strome schody na piętra etc.), sąsiedztwo szkoły i OSiRu - w części
            będące zaletą, jednak mogące również stanowić uciążliwość, nawalające- jak do
            tej pory- łącze internetowe no i na koniec- fatalny szef interesu, niestety
            bufon i pewny siebie typ. Gratuluję niezłej i skutecznej - jak się okazuje -
            kampanii reklamowej. Proponuję jednak trzeźwe spojrzenie na kolorowe domki
            i "niską" cenę. pozdrawiam i życzę udanych wyborów
        • Gość: jana Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: mieszko.pl.u* / 62.29.253.* 31.03.04, 14:36
          Witaj Piotrze. Miło poznać sąsiada!!!
          Mam nadzieję, że nie będziesz żałować swojej decyzji, zresztą tak jak my
          swojej:-)Po podpisaniu umowy niestety aż tak miło nie jest. Ale w końcu tęczowo
          nie może być cały czas, ale i tak jak narazie nie żałujemy, choć jeszcze nie
          mieszkamy.
          Który budynek i mieszkanko wybrałeś?
          Pozdrawiam Jana
          • Gość: Piotr Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: *.u.mcnet.pl 13.04.04, 09:22
            Witaj, wybrałem Dalję 105 m2. Kiedy się wprowadzasz...
            ???
            • Gość: jana Re: Osiedle Tęcza Łomianki IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.04, 22:15
              Witaj Piotrze,
              Dopiero rozpoczeliśmy remont, potrwa to jeszcze ze dwa miesiące, więc lato już
              na miejscu. A jak tam w Dalji?
              Pozdrowionka,
              J
    • marcin_robert Re: Osiedle Tęcza Łomianki 30.03.04, 10:16

• sloggi Re: Osiedle Tęcza Łomianki - forum 30.03.04, 10:49
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13343
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka