Dodaj do ulubionych

Twoje Osiedle Białołęka, Głębocka 92

IP: *.socializer.pl 18.10.13, 15:36
Witam,
poszukuję osób, które planują/kupują/kupiły (w pierwszym etapie) lub interesują się mieszkaniem w inwestycji Twoje Osiedle Białołęka budowanej przez firmę Asbud.
Jakiś czas temu podpisałem umowę rezerwacyjną i chciałbym wymienić się informacjami z osobami, które są "w temacie".

Pozdrawiam
Władek
Obserwuj wątek
  • Gość: Ania Re: Twoje Osiedle Białołęka, Głębocka 92 IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.11.13, 21:59
   > Taka cena to chyba u Pana na wsi. W tej lokalizacji to 5500-6000zł będzie bardz
   > o przystępną ceną.

   Proponuje odwiedzić stronę: www.glebocka96.pl/
   Na stronie są ceny za wykończone mieszkanie. Jak odejmiemy koszt wykończenia to mamy ceny około 4500zł za metr kw.
   Fakt to Głębocka 96, a nie 92... ale te kilka działek dalej nie robi w cenie takiej różnicy.
  • Gość: MIKO Akustyka ASBUD-głębocka IP: *.warszawa.vectranet.pl 14.12.13, 14:40
   ja tez mam umowę rezerwacyjną- moje mieszkanie wyszło 5840zł/m2- jestem bardzo zadowolona z wynegocjowanej ceny.
   Martwi mnie jednie akustyka w mieszkaniu- nowe budownictwo ma z tym ogromny problem- słychać sąsaidów z góry, z dolu, zza ścian.. Boje sie, czy Asbud nie buduje pod tym kątem podbnie jak DD czy JW. Czy macie jakieś dane w tym temacie? może jest ktoś, kto juz mieszka w 1 etapie tej inwestycji i mółby się wypowiedzieć? Obecnie mieszkam w DD, jest tragedia jeśli chodzi o akustykę- mam nadzieję,że tu będzie chociaż trochę lepiej....
    • akandia Re: Akustyka ASBUD-głębocka 28.07.14, 17:21
     Większych bzdur jeszcze nie czytałam :) Mój brat wynajmuje mieszkanie w I etapie i jest wszystko ok. to, że ściana czasem pęknie w nowym bloku to normalka Pani pseudo budowlańcu, bo budynek osiada. Mokre ściany w garażu i grzyb? To chyba Pani mówi o garażu na jakimś innym osiedlu, bo tu czegoś takiego nigdy nie zastałam a byłam wielokrotnie w garażu. Sąsiadów u mojego brata o dziwo nie słychać a wiem, że na nowych osiedlach jest z tym często problem. Pani post jest tylko świadectwem tego, że to konkurencja pod śmiesznym nickiem "0409alicja" próbuje napluć na nasze osiedle, jeżeli ktoś nie wierzy bardzo proszę przyjechać i popytać sąsiadów i się przekonać, czy rzeczywiście jest tak źle jak opisuje to konkurencja Asbudu :)
     • 0409alicja Re: Akustyka ASBUD-głębocka 28.07.14, 17:46
      Ja mieszkam na tym osiedlu, a może Pani nie była w garażu przy ul. Głębockiej. Pani nie m pojęcia o różnic pomiędzy pękającymi ścianami przy osiadaniu budynku, a nieprawidłowym wykonaniem. Zapraszam w chwili obecnej na osiedle na wizję lokalną. Wynajmującemu to tyle do tego, że jest grzyb w garażu. To tak jakby mnie interesowało co w ASBUDZIE słychać na Bielanach. To co pisze powyżej to śmiech i żenada.
      • akandia Re: Akustyka ASBUD-głębocka 28.07.14, 18:40
       To czemu szanowna Pani dopiero teraz wypisuje te nowinki??? I etap osiedla został wybudowany już parę lat temu. Tak jak pisałam mój brat od dwóch lat wynajmuje mieszkanie w bloku A, na parterze i nie ma problemu z żadnych z powyższy przypadków. W garażu byłam wielokrotnie i nigdy ale to przenigdy nie widziałam mokrych ścian a tym bardziej grzyba.
       • 0409alicja Re: Akustyka ASBUD-głębocka 28.07.14, 18:49
        Rozmowa z Panią nie ma sensu. O aspektach technicznych nie ma Pani pojęcia. Ja dopiero od niedawna mieszkam na tym osiedlu. Jeżeli widzę co się dzieję , developer nic nie robi a sprawy do załatwienia, których nie warto bagatelizować. Tak do Pani wiadomości, to problem odbioru technicznego budynku i uzyskania pozwolenia na użytkowanie został zgłoszony do PINB w Warszawie. Będzie kontrola. A jeżeli Pani brat to Pan Maciek z pierwszej klatki, to chcę tylko powiedzieć że Pani bart nigdy nie podejmował żadnego stanowiska w ww sprawach, nie uczestniczy w zebraniach , nie interesuje Go to. Pewnie gdybym wynajmowała podobnie bym postąpiła. A tak na marginesie to super kumpel i ok. kolega z osiedla.
   • mufffa A ja bardzo cenię sobie to osiedle! 08.01.14, 09:14
    piękna okolica! przemyślana architektura, nie marnotrawiąca przestrzeni!
    lokalną atrakcją jest gra w berka matek z wózkami i samochodów. Przestrzeń biologicznie czynna, deptak i droga dojazdowa są jednym i tym samym trawobetonie! - ewenement architektoniczny na miarę budowlanego nobla!

    buziaczki dla jelonków, którzy wyłożyli więcej jak 3 klo za em kwa! :*
  • mufffa Re: co user chciał wyrazić?? 17.01.14, 23:24
   mufffa śle przyjacielskie pozdrowienie i myśli, że takie historie mogą sobie opowiadać wydymane jelonki, robiąc rundy dookoła bloczyska po JEDYNYM ulico-chodniko-trawniku, w który zmyślnie wyposażył ich deweloper

   to jest życie! to jest raj!!! :)

   buhahaha muhahaha!!! :))))
  • mufffa ACHA!! 20.01.14, 01:44
   Mufffa widzi, że jeleń już pęka pod krzyżowym ogniem pytań!!
   Nagle okazało się , że jednak jest jakaś "droga osiedlowa" (czyli ten właśnie trawniko-ulico-chodnik !!!) po której jeździ... śmierciarka!!! I baby z wózkami!!

   Natomiast kurier, gazownik i goście osiedla robią desant na paralotniach!
   buhahaha muhahaha!!
   • akandia Re: Twoje Osiedle Białołęka, Głębocka 92 14.07.14, 18:27
    Nie wiem skąd ty się wziąłeś ale mieszkańcy osiedla od 2-3 lat czekali na porządny chodnik pod murem osiedla, aby można było przejść bezpiecznie do przystanku autobusowego!!! Przed wybudowaniem chodnika przez Asbud w tym miejscu było jedno wielkie bagno i parkujące w nim auta, natomiast piesi (w tym np. kobiety z wózkami) musieli iść po bardzo ruchliwej ulicy Głębockiej ryzykując zdrowie swoje i swoich bliskich. Jeżeli cię nie stać na miejsce postojowe w garażu podziemnym to sprzedaj swój samochód i przesiądź się do komunikacji miejskiej!!!
   • alinka_z Re: Twoje Osiedle Białołęka, Głębocka 92 14.07.14, 19:25
    To wyjątek chyba duży na rynku, że jakiś deweloper chciał robić ogólnodostępne miejsca postojowe. Jeśli tak, to szacun dla firmy Asbud. Widocznie zmieniły się plany, bo np. trzeba było zrobić tam chodnik. Ale deweloperzy już dawno porzucili tą świecką tradycję. Warszawa Panie :) tu każdy metr na wagę złota. Wygody możesz mieć u siebie ... za miastem :)
    • nadi_na Re: Twoje Osiedle Białołęka, Głębocka 92 14.07.14, 22:40
     Oglądaliśmy tam właśnie mieszkanie przy Głębockiej 96. Osiedle wygląda fajnie. Garaż do kupienia jak wszędzie. A gdzie są parkingi na zewnątrz? Jeździmy po Białołęce już do dawna i szukamy, nie ma co tu ukrywać, taniego mieszkania, ale miejsc postojowych nigdzie nie ma w cenie.
  • pkowalski.84 Re: Twoje Osiedle Białołęka, Głębocka 92 10.04.17, 13:31
   Oferuje pomoc podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru, posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: jakość wykonania tynków, wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

   Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu:
   Piotr 889 228 440
   www.facebook.com/Odbiory-mieszkań-Warszawa-254067855006519/?ref=bookmarks
   www.odbior-mieszkan.pl
   Warszawa i okolice
  • ardantes Re: Twoje Osiedle Białołęka, Głębocka 92 11.04.17, 13:40
   Oferuję pomoc w profesjonalnym odbieraniu mieszkań w stanie deweloperskim oraz mieszkań wykończonych pod klucz.
   W ramach odbioru sprawdzam (w odniesieniu do norm) tynki, posadzki, nadproża, stolarkę okienną, szyby, drzwi wejściowe, wod-kan, blacharkę okienną, barierki balkonowe, płytki ceramiczne, wentylację, elektrykę itp. itd.

   Dysponuję profesjonalnym certyfikowanym sprzętem takim jak kamera termowizyjna, precyzyjny anemometr termiczny (bezwiatraczkowy), dalmierz laserowy, wilgotnościomierz budowlany, elektroniczna kątownica (do sprawdzania pomieszczeń o nierównoległych ścianach), wzorcowany zestaw pomiarowy do pomiarów bezpieczeństwa elektrycznego, nadajnik i odbiornik do wyszukiwania kabli elektrycznych i rur pcv w ścianach, ... Oczywiście podstawowymi narzędziami są poziomnica, kątownica, szczelinomierz oraz nieduża drabina.

   Wszystkie znalezione usterki zaznaczam miękkim ołówkiem (B6) na posadzce lub na ścianach. Tam, gdzie nie ma takiej możliwości (np. na szybach) przyklejam karteczki z opisem usterki. Ponadto spisuję protokół z odbioru.

   W czasie kładę nacisk na jakość i dokładność sprawdzania. Pracuję tak długo, jak tego wymaga sytuacja. Niektóre z moich odbiorów trwają nawet do 4-5 godzin. Wynika to z ilości znalezionych usterek. Odbiory mieszkań z moim udziałem nie są szybkie, ale za to moi klienci są zadowoleni. Natomiast deweloperzy już niekoniecznie.

   Działam na terenie Warszawy i okolicznych miast.
   Działam legalnie - wystawiam faktury VAT (np. w celu udokumentowania wydatków na cele mieszkaniowe)

   mgr inż. Marek Żabicki

   Zapraszam do kontaktu: 603 769 359
   email: kontakt@odbiory-warszawa.pl

   www.facebook.com/odbiorywarszawa/
   www.odbiory-warszawa.pl
  • wojlencz Re: Twoje Osiedle Białołęka, Głębocka 92 05.09.20, 15:50
   Ja chciałem kupić tam mieszkanie po zakończeniu drugiego etapu, byłem na zaawansowanym etapie rozmów z Asbudem, ale ostatecznie zrezygnowałem. Muszę przyznać, że bardzo żałuje tej decyzji, bo byłem na tym osiedlu kilka razy i jest tam naprawdę pięknie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka