Dodaj do ulubionych

WERSAL PODLASKI - BARTYCKA

IP: *.seabridge.pl 17.05.02, 11:27
Czesc,
Poszukuje przyszlych sasiadow, glownie w celu wymiany informacji i pogladow na
temat tej inwestycji Wersalu Podlaskiego.
Najwazniejsze, ze inwestycja ruszyla - ale jest niestety juz spore opoznienie.

Pozdrawiam
AKAR
Obserwuj wątek
    • Gość: reed Re: WERSAL PODLASKI - BARTYCKA IP: *.starosielce.sdi.tpnet.pl 18.05.02, 00:29
      Gość portalu: AKAR napisał(a):

      > Poszukuje przyszlych sasiadow, glownie w celu wymiany informacji i pogladow na
      > temat tej inwestycji Wersalu Podlaskiego.
      witam
      osobiscie przymierzam sie do kupna tutaj mieszkania, chetnie poznam jakies nowe
      informacje na temat tej lokalizacji

      > Najwazniejsze, ze inwestycja ruszyla - ale jest niestety juz spore opoznienie.
      byłem ostatnio tam mieli wykopany tylko dół

      napisz i daj mi swoj e-amil moj- reed@hot.pl

    • Gość: AKAR Re: WERSAL PODLASKI - BARTYCKA IP: *.seabridge.pl 18.06.02, 14:48
      Czekam na nastepne opinie
      AKAR
    • Gość: bodi Re: WERSAL PODLASKI - BARTYCKA IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 00:15
      nie ciekawa to firma proponuje,kontakt z białostoczanami którzy skożystali z
      usług tej firmy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka