Gość: AKAR
IP: *.seabridge.pl
17.05.02, 11:27
Czesc,
Poszukuje przyszlych sasiadow, glownie w celu wymiany informacji i pogladow na
temat tej inwestycji Wersalu Podlaskiego.
Najwazniejsze, ze inwestycja ruszyla - ale jest niestety juz spore opoznienie.
Pozdrawiam
AKAR