IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.06.02, 12:18

Co tu taka cisza w sprawie Agromana. Nie chowajcie sie na zamknieta liste. Te
forum czyta zdecydowanie wiecej ludzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: flynt Re: agroman IP: 195.116.92.* 01.07.02, 08:19
      Nie odmienia się te forum, tylko to forum!!!!
      • Gość: Miki Re: agroman IP: *.dyn.optonline.net 06.07.02, 16:32
        Gość portalu: flynt napisał(a):

        > Nie odmienia się te forum, tylko to forum!!!!

        Nie badz taki "hej do przodu". TO forum nie jest konkursem ze znajomosci pisowni.
        Jezeli nie masz nic do napisania na temat, to wroc bawic sie w piaskownicy.
        Pozdrowienia.
        Miki
    • tanitazaitceva Re: agroman 05.02.19, 07:53
      Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka