Dodaj do ulubionych

AGROMAN?????

IP: 217.97.238.* 31.10.05, 12:01
CO MYŚLICIE O TEJ FIRMIE???
Obserwuj wątek
    • azymut17 Re: AGROMAN????? 31.10.05, 12:11
      Kupiłam tam mieszkanie, odebrałam tydzień temu, jak na razie wszystko o.k. Nie
      było żadnych przekrętów finansowych, a nawet przeciwnie - kilka razy zdarzyło
      nam się zapomnieć o wpłacie na czas transzy i nie naliczono nam odsetek z tego
      tytułu.
      Były już wątki na ten temat, najdłuższy to chyba OSIEDLE LEWANDÓW-AGROMAN.
      Zapraszam też na strony mieszkańców np. www.lewandow.waw.pl

      P.S. wyłącz capsa - nie krzycz.
      • Gość: pati Re: AGROMAN????? IP: *.toyota.waw.pl 15.11.05, 11:48
        Witam Cię! : )
        ja też kupiłam tam mieszkanko Orzech 2B, odebrałaś już? Ja mam odbiór dopiero w
        grudniu. masz kogoś z kim odbierałaś mieszkanie, jakiegoś Speca:) pozdrowienia
    • olgakodym Re: AGROMAN????? 31.10.05, 13:34
      dziękuję:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka