Gość: OLGA IP: 217.97.238.* 31.10.05, 12:01 CO MYŚLICIE O TEJ FIRMIE??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
azymut17 Re: AGROMAN????? 31.10.05, 12:11 Kupiłam tam mieszkanie, odebrałam tydzień temu, jak na razie wszystko o.k. Nie było żadnych przekrętów finansowych, a nawet przeciwnie - kilka razy zdarzyło nam się zapomnieć o wpłacie na czas transzy i nie naliczono nam odsetek z tego tytułu. Były już wątki na ten temat, najdłuższy to chyba OSIEDLE LEWANDÓW-AGROMAN. Zapraszam też na strony mieszkańców np. www.lewandow.waw.pl P.S. wyłącz capsa - nie krzycz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pati Re: AGROMAN????? IP: *.toyota.waw.pl 15.11.05, 11:48 Witam Cię! : ) ja też kupiłam tam mieszkanko Orzech 2B, odebrałaś już? Ja mam odbiór dopiero w grudniu. masz kogoś z kim odbierałaś mieszkanie, jakiegoś Speca:) pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś