Dodaj do ulubionych

Derby - warto?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.03, 14:02
Obserwuj wątek
    • Gość: p.k Re: Derby - warto? IP: 217.11.136.* 24.03.03, 17:43
      warto!!!! Zobacz www.derby.waw.pl
    • Gość: piotr Re: Derby - warto? IP: *.plusgsm.pl 24.03.03, 18:21
      Proponuję mały test przejazdu autobusem (a nawet samochodem), chyba Ci
      przejdzie to derby
      Może za 5 lat?
      • Gość: piotr Re: Derby - warto? IP: 217.96.20.* 25.03.03, 11:39
        jesteście ograniczeni, po pierwesz autobus tam dojerzdza, a po druge to bardzo
        dobrze , że tacy snobi nie chcą kupować mieszkań na uboczu
        • Gość: Piotr2 Analfabeta na grupie!!! IP: *.polkomtel.com.pl 25.03.03, 12:02
          Gość portalu: piotr napisał(a):

> jesteście ograniczeni, po pierwesz autobus tam dojerzdza, a po druge to
          bardzo
          > dobrze , że tacy snobi nie chcą kupować mieszkań na uboczu

Uwaga: ten analfabeta 'piotr' to nie ja (patrz 24-03)!!!
          Pozdrawiam
    • Gość: Jagoda Re: Derby - warto? IP: 212.244.180.* 24.03.03, 18:41
      W styczniu szukaliśmy z mężem interesującej oferty. Wpadliśmy na AGROMANA, ale
      patrząc na opinię na formu, to chyba dobrze że się niezdecydowaliśmy:)) Potem
      pojechaliśmy zobaczyć DERBY i może cena jest atrakcyjna, ale lokalizacja, w
      przeciwieństwie do AGROMANA uważam za fatalne. Jeszcze dużo wody upłynie zanim
      będzie tam sprawny dojazd. Autobusy to chyba w ogóle tam nie dochodzą więc bez
      samochodu ani rusz. No ale to Twoja decyzja.... My zdecydowaliśmy się na
      Osiedle Tęcza w łomiankach. Tam przynajmnie nawet bez samochodu łatwo dostać
      się do Centrum i to jedyny kierunek z Warszawy w którym w godzinach szczytu
      nie ma korków. Poza tym, developer wydaje się być uczciwy (sprawdziłam go
      prawnie) bardzo elastyczny, osiedle kameralne i przytulne. Odwiedź stronę
      www.osiedle-tecza.pl. Ceny za m2 bardzo przyjemne:))) W lipcu odbieram tam
      mieszkanie, więc może zmienie o nich zdanie (oby nie:)))) Pozdrawiam,
    • Gość: kasia Re: Derby - warto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 15:03
      Tydzień temu byłam u kolegi. Oglądałam i nie polecam. Jakość wykończenia
      kiepska; standardem jest już zakładanie drzwi wejściowych antywałamaniowych a
      tam jak do magazynu. Infrastruktura wokół osiedla - tragedia!!!
      • Gość: . Re: Derby - warto? IP: *.clinternal / 10.2.6.* 26.03.03, 09:11
        Jaka może tam być infrastuktura, skoro osiedle dopiero się buduje, kobieto
        zastanów się chwilkę zanim coś napiszesz.
        • Gość: kasia Re: Derby - warto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.03, 14:25
          Ha, Ha, Ha, pewnie tam mieszkasz i niestety musisz to osiedle polecać, bo nie
          masz innego wyjścia - za taka cenę?!. Widziałam różne i rzadko spotyka sie
          takie nie zagospodarowane otoczenie, chociaż przy oddanych juz blokach.
          U mnie też się buduje ale mam normalne dojście do klatki a nie po błocie,
          samochód mogę spokojnie postawić pod klatką a tu zagrodzone jakimiś słupkami,
          nie można wjechać a i goście musza stawiać swoje samochody gdzieś za parkanem,
          na błotnistym polu. Brak garaży podziemnych. Fajnie jak wszyscy sie wprowadzą i
          będą stawiać pod oknami a i odległość między blokami nie jest zbytnio duża.
          Przyśpieszone linie autobusowe to chyba za 100 lat.
          To tyle i nie zmienię zdania o tym osiedlu. Nie polecam, ale do każdego należy
          wybór.

Gość portalu: . napisał(a):

> Jaka może tam być infrastuktura, skoro osiedle dopiero się buduje, kobieto
          > zastanów się chwilkę zanim coś napiszesz.
          • Gość: 45year A czy tam jest jakas szkola albo przedszkole? IP: *.acn.waw.pl 30.03.03, 20:46
            Czy tam jest jakas szkola albo przedszkole? W takiej odleglosci zeby mozna bylo
            dojsc na piechote? Bo autobusem to mozna dojechac tylko na Brodno albo do petli
            tramwaju '18' przy Auchan na Modlinskiej. Dom Development buduje poza tym
            mieszkania troche lepszej jakosci na Tarchominie?
          • Gość: 45year A czy tam jest jakas szkola albo przedszkole? IP: *.acn.waw.pl 30.03.03, 20:50
            Czy tam jest jakas szkola albo przedszkole? W takiej odleglosci zeby mozna bylo
            dojsc na piechote? Bo autobusem to mozna dojechac tylko na Brodno albo do petli
            tramwaju '18' przy Auchan na Modlinskiej. Dom Development buduje poza tym
            mieszkania troche lepszej jakosci na Tarchominie?
          • Gość: Anna Re: Derby - warto? IP: *.uksw.edu.pl 01.04.03, 11:20
            zadałam to pytanie i mi przeszła chęć mieszkania na Derby, szkoda czasu i
            zachodu, no i teren podmokły, jak długo te bloki będą stały zanim dopadnie je
            grzyb? dzięki za rady, wybrałam osiedle w Ząbkach, niby daleko ale szybciej
            będę w centrum niż z Derby
            .pozdrawaim

• bogna2 Re: Derby - warto? 01.04.03, 11:35
              Czy mogłabyś coś bliższego napisać o osiedlu w Ząbkach tzn.kto buduje ,jakie
              ceny
              • Gość: Anna Re: Derby - warto? IP: *.uksw.edu.pl 01.04.03, 11:50
                bogna2 napisała:

> Czy mogłabyś coś bliższego napisać o osiedlu w Ząbkach tzn.kto buduje ,jakie
                > ceny

Osiedle bajkowe przy ul. stefczyka, za Agromanem w prawo jak sie jedie na
                Wołomin, ok 10 min. od kolejki , a 6 min. z dworca Wileńskiego.My bez samochodu
                więc te minuty w komunikacji miejskiej sa wazne. Firma MAX&Art, ceny 2600-
                parter (dośc wysoki, ale bez balkonu) i poddasza lub 2-poziomowe, 1,2,3 pietra
                po 2780 podobno mozna negocjować. 2budynki(zielony, żółty, juz sa zamieszkiwane
                ale z tego co wiem to jeszcze można znależć), blok narozny oddany ma być w maju
                i pewnie tak będzie. my wybralismy sobie w żółtym już stojąścym, że tylko
                pieniązki i mozna zamieszkać, ale załatwaimy sprawy kredytowe...mam nadzieję,
                że przed wakacjami sie wprowadzimy. Z ludzmi , którzy tram mieszkaja
                rozmawiałam sa zadowoleni, nawet bardzo. nie ma problemów z
                ustanowieniemhipoteki i KW. Otoczenie fajne, wokół domkii segmenty i
                kilkadziesiąt kroków do hurtowi mat. bud. - bo jak sie nie ma samochodu to to
                jest dobre, będziemy sami prznosic niektóre rzeczy :)
                Na razie szukam sąsiadów,
                pozdrawiam
    • Gość: kasia Re: Derby - warto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.03, 12:11
      Mądry wybór.

Pozdrawiam
    • amoniak2 NIE WARTO 01.04.03, 13:45
      Mam tam mieszkanie.

Firma koszmarna - traktują Cię jak śmiecia.

No chyba że jesteś masochistą - tak to wymarzona sprawa dla Ciebie.

1. komunikacja: pięknie opisana w folderach- 2 autobusy regularnie kusujące
      (średnio co godzinę) Dojście z osiedla po poboczu serpentynowej jezdni - 10
      minut truchtem. 15 minut do Centrum ( ha ha ha !!!) chyba w środku nocy.

2. nie koniecznie wybudują ci to co obiecują- np zamiast romantycznego jeziorka
      na środku osiedla powstało nie wiadomo co- bunkier? Czy ktoś uprzedził
      zainteresowanych? Chyba nie musze odpowiadać

3. poddasza - nawet mi się nie chce pisać (dopiero powoli zaczynam się
      uspokajać)- zainteresowanych odsyłam na stronkę osiedlową.

Cóż jedno co mozna powiedzieć to to że mieszkanie Tobie pewnie wybudują.

pozdr. dla działu marketingu Dom Development. Liczę na ripostę! W końcu zawsze
      można zrobić z klienta kretyna. Czy i tym razem?

a.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka