Gość: andzia IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 20:04 Czy na osiedlach Ebejot jest ochrona, tzn. osiedle ogrodzone i strzezone? Pytam o inwestycje C1, C2, C3? Nie chcialabym kupic mieszkania sprzed ktorego ukradna mi samochod. Bo to uraz na cale zycie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mugol moze sprzedaj samochod? IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 22:05 Gość portalu: andzia napisał(a): > Czy na osiedlach Ebejot jest ochrona, tzn. osiedle ogrodzone i strzezone? > Pytam o inwestycje C1, C2, C3? Nie chcialabym kupic mieszkania sprzed ktorego > ukradna mi samochod. Bo to uraz na cale zycie. Na stronie internetowej ebejotu nic o tym nie ma - wiec raczej pomysl o jakiejs mniej stresujacej inwestycji (albo sprzedaj samochod)... Odpowiedz Link Zgłoś
mcbag Re: moze sprzedaj samochod? 14.04.03, 11:31 słyszałem od mieszkańca że nie ma, w związku z tym plaga kradzieży, najlepiej jak się sama przejedziesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klops nie ma, ale... IP: 194.181.153.* 14.04.03, 15:27 jest obowiązkowy garaż dla kupującego mieszkanie. Cena ok. 18.000. Niestety brak zamkniętego osiedla i brak ochrony to największy mankament dewelopera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rumcajs Re: nie ma, ale... IP: *.acn.waw.pl 14.04.03, 21:35 Gość portalu: klops napisał(a): > jest obowiązkowy garaż dla kupującego mieszkanie. Cena ok. 18.000. > Niestety brak zamkniętego osiedla i brak ochrony to największy mankament > dewelopera bez ochrony to zadna zabawa, zwlaszcza w naszej ukochanej stolicy. A mieszkancy by sie nie mogli skrzyknac i ogrodzic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damian Re: nie ma, ale... IP: *.eragsm.pl / 10.22.224.* 09.05.03, 08:35 Witam Nie nie mogli by, bo muszą wyremontować i umeblować swoje mieszkania wydając na to po 40000PLN, a potem im brakuje na ogrodzenie i ochronę (1500 + 100PLN/MC) Taki to już kraj osiedle jest za drzwiami = nie moje = mam to w d... Na skorosze III problem ten wałkuje się bez powodzenia od 1,5 roku, a ja mimo iż jestem zwolennikiem takiego rozwiązania na naszym osiedlu straciłem już nadzieję i zabawiam się w grę będzie stał/ nie będzie stał (mowa o samochodzie w garażu podziemnym Damian Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o'rety koszt ochrony IP: *.acn.waw.pl 10.05.03, 23:16 Gość portalu: damian napisał(a): > Witam > > Nie nie mogli by, bo muszą wyremontować i umeblować swoje mieszkania wydając na > > to po 40000PLN, a potem im brakuje na ogrodzenie i ochronę (1500 + 100PLN/MC) > Taki to już kraj osiedle jest za drzwiami = nie moje = mam to w d... > 100 pln za m-c? My placimy 30 pln i jest bardzo w porzadku. Straznicy nie tylko pilnuja ale jeszcze mowia dzien dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: Ebejot skorosze - czy tam jest jakas ochrona? IP: *.sika.com.pl / 10.168.16.* 09.05.03, 09:36 Niestety ogrodzenia nie ma na żadnych Skoroszach. Za to każda wspólnota może sama zatrudnić firme ochroniarska do pilnowania bloków i garaży podziemnych. Jeżeli sądzisz ,że złodziej nie staranuje szlabanu ukradzinym autem to się mylisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 7o szlaban i kolczatka IP: *.acn.waw.pl 09.05.03, 18:52 Gość portalu: dd napisał(a): > Niestety ogrodzenia nie ma na żadnych Skoroszach. Za to każda wspólnota może > sama zatrudnić firme ochroniarska do pilnowania bloków i garaży podziemnych. > Jeżeli sądzisz ,że złodziej nie staranuje szlabanu ukradzinym autem to się > mylisz. U nas jest szlaban i kolczatka. Szlaban moze zostac staranowany w poziomie, a wowczas po oponach (bo kolczatka chowa sie wraz z podniesieniem szlabanu. I do tej pory nie mielismy kradziezy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karmelek Re: Ebejot skorosze - czy tam jest jakas ochrona? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.03, 16:25 Mieszkam w C1 i ochrona jest (tak zadecydowała wspólnota). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SF Re: Ebejot skorosze - czy tam jest jakas ochrona? IP: *.sanfrancisco-02rh15rt-ca.dial-access.att.net 11.06.03, 08:24 Licze na to ze nas zatrudnicie Bede wiedzial kto o ktorej wychodzi i kiedy wraca Opierdole kazde mieszkanie bez problemu pod Wasza nieobecnosc Chuj Wam w dupe cwele ze Skorosza I tak wiem ze bede tam pracowal Opierdole Wasze mieszkanie jak wyjedziecie zeby powiedziec Wam dzien dobry nastepnego dnia rano Bez podpisu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nm Re: Ebejot skorosze - czy tam jest jakas ochrona? IP: *.mst.gov.pl 11.06.03, 09:23 Gość portalu: SF napisał(a): > Licze na to ze nas zatrudnicie > Bede wiedzial kto o ktorej wychodzi i kiedy wraca > Opierdole kazde mieszkanie bez problemu pod Wasza nieobecnosc > Chuj Wam w dupe cwele ze Skorosza > I tak wiem ze bede tam pracowal > Opierdole Wasze mieszkanie jak wyjedziecie zeby powiedziec Wam dzien dobry > nastepnego dnia rano > Bez podpisu I co, smutny zlamasie, przyjedziesz na Skorosze az z San Francisco? Oplaca ci sie? Znudzilo sie mycie kibli? Odpowiedz Link Zgłoś