Gość: Ola
IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl
16.06.03, 14:53
Witam, czy może ktoś słyszał o firmie VITERRA, jej solidności? Szczególnie
interesuje mnie inwestycja w Wawrze. Wygląda ciekawie, cicha okolica. Liczę
na jakieś opinie, może na podstawie innych inwestycji tego dewelopera.
Pozdrawiam