Dodaj do ulubionych

Budgrim - ul. Wileńska

01.07.03, 15:46
witam,
czy ktoś z Was słyszał cokolwiek na temat Budgrimu? przymierzam się do
kupienia gotowego już mieszkania - czy mogą na mnie czyhać jakieś pułapki?:)

i jeszcze pytanie o okolicę - wprawdzie "cywilizuje" się coraz bardziej, ale
czy zamieszkanie w pobliżu ul. Stalowej (jakoś tak źle kojarzę) to dobry
pomysł?

pozdrawiam i dziękuję za ewentualne odpowiedzi
T
Obserwuj wątek
    • Gość: n1215 Re: Budgrim - ul. Wileńska IP: 195.136.36.* 02.07.03, 11:22
      Na przelomie lutego/marca tego roku bylem w ich siedzibie. Natknalem sie na
      zdenerwowan kobiete, która po moim wyjsciu z Budgrimu spotkala mnie na zewntrz
      firmy i szczerze mi odradzala Budgrim. Podobno wplacila pieniadze, budynek mial
      byc gotowy ponad rok temu i nic. Przychodzi i neka prezesa zeby wyrwac swoje
      pieniadze - oddaja podobno z oporami po kilka tysiecy zl. Jezeli mieszkanie
      jest juz calkowicie gotowe, to ryzyko jest mniejsze, ale nie licz ze dostaniesz
      cos ponad to co jest juz w mieszkaniu. Przejezdzam codziennie obok
      nieskonczonego budynku Budgrimu i poza brudna szmata z napisem "sprzedaz
      mieszkan" nie widzialem tam zadnego robotnika. Szczerze odradzam ta firme, a
      okolica...bez komentarza. Nie mieszkalem w tym miejscu - nie wiem ale
      slyszalem, ze straszna mordownia. Radze poszukac gdzie indziej i u kogo innego.
      • Gość: Ja Re: Budgrim - ul. Wileńska IP: *.man.polbox.pl 02.07.03, 11:36
        > okolica...bez komentarza. Nie mieszkalem w tym miejscu - nie wiem ale
        > slyszalem, ze straszna mordownia. Radze poszukac gdzie indziej i u kogo
        innego.

        A ja słyszałem, że cała Warszawa to straszna mordownia. Odradzam dawanie
        posłuchu powtarzanym bezrefleksyjnie mitom.
        • Gość: n1215 Re: Budgrim - ul. Wileńska IP: 195.136.36.* 02.07.03, 14:59
          Zapytaj policjantów z Komisariatu, któremu podlega Stalowa, albo lekarzy ze
          szpitala praskiego ile maja zgloszen na urazówce ze Stalowej.
          • Gość: Ja Re: Budgrim - ul. Wileńska IP: *.man.polbox.pl 02.07.03, 21:20
            > Zapytaj policjantów z Komisariatu, któremu podlega Stalowa, albo lekarzy ze
            > szpitala praskiego ile maja zgloszen na urazówce ze Stalowej.

            Metoda dość wadliwa. Dowiem się, że mają x zgłoszeń. I co z tego miałoby
            wynikać? Jeśli już, należałoby porównać tę ulicę z innymi, pod kątem tego
            rodzaju zgłoszeń. Mam znajomych mieszkających w samej "paszczy lwa", tzn. przy
            Stalowej, którzy są zadowoleni z okolicy. Osobiście skłaniam się do
            stwierdzenia, że pod względem bezpieczeństwa Stalowa nie jest gorsza od - dajmy
            na to - Kruczej czy Wilczej.
            • mooj Re: Budgrim - ul. Wileńska 03.07.03, 11:00
              potwierdzam:)
              ale jelsi kupować to stojące -gdziekolwiek by to nie było. developer co
              sprzedaje pomysł na mieszkanie a nie mieszkanie to żaden deweloper:)
              budgrim wyspecjalizował się w plombach na pradze-półnoć -firma nie lepsza i nie
              gorsza od innych tyle że lepiej zorientowana w lokalnym rynku
    • Gość: Ja Re: Budgrim - ul. Wileńska IP: *.man.polbox.pl 02.07.03, 11:33
      > i jeszcze pytanie o okolicę - wprawdzie "cywilizuje" się coraz bardziej, ale
      > czy zamieszkanie w pobliżu ul. Stalowej (jakoś tak źle kojarzę) to dobry
      > pomysł?

      Zadaj to pytanie na forum Praga Płn.
      • tribeca Re: Budgrim - ul. Wileńska 02.07.03, 16:41
        dziekuję za odpowiedzi!

        co do okolicy - w mity nie wierzę, bo od jakiegoś czasu mieszkam na Targówku i
        też różne rzeczy o tej części miasta słyszałam... cóz, sprawa jest ciągle
        otwarta, obejrzę okolicę i mieszkanie i wtedy zdecyduję, co dalej

        pozdrawiam
        T
        • Gość: n1215 Re: Budgrim - ul. Wileńska IP: 195.136.36.* 03.07.03, 09:01
          Ja mieszkam na Bródnie. Da sie zyc, ale mam porównanie z innymi dzielnicami -
          np. Sluzew. Jest jednak róznica. Natomiast Budgrim - to bezsprzecznie zly
          wybór.
          • Gość: ololo Re: Budgrim - ul. Wileńska IP: *.gallery.devs.futuro.pl 03.07.03, 09:10
            Nie chciałabym wprowadzać zamętu, ale wydaje mi się, że na początku roku
            w Superexpressie, było opisane jak zamieszkali już mieszkańcy mieli odcięte
            ogrzewanie bo administrator czyli jeszcze dewelopment zalegał z opłatami.
            Powtarzam - nie pamiętam czy to chodziło o BIDGRIM ale napewno o ul.Wileńską!!!!
            • tribeca Re: Budgrim - ul. Wileńska 03.07.03, 10:26
              jeszcze raz dziekuję za odpowiedzi:)

              mieszkania nie kupię - strasznie ciemne, okna na północ, nie chcę mieszkać w
              takiej norce...

              pozdrawiam!
              T
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka