Dodaj do ulubionych

Jak bezpiecznie dac odstepne??? prosze o rady

IP: *.k.pl 04.07.08, 22:44
Chce dac odstepne za ciekawe mieszkanie, 30 tys zl. Jak to zalatwic
zeby mnie druga strona nie wykorzystala?
Obserwuj wątek
    • scott22 Re: Jak bezpiecznie dac odstepne??? prosze o rady 04.07.08, 22:50
      najpierw należy sprawdzić co mówi umowa pomiędzy deweloperem a kupującym na
      temat cesji. najbezpieczniej jest zawrzeć umowę z deweloperem na to mieszkanie,
      które nas int=eresuje i wtedy dać kasę za odstępne. poz [
      • Gość: kobieta Re: Jak bezpiecznie dac odstepne??? prosze o rady IP: *.k.pl 04.07.08, 22:54
        Czyli trzeba wtajemniczyc developera jedynie w cesje, ale nie w
        odstepne. A czy druga strona nie bedzie sie bala ze jak podpisze
        umowe z developerem to nie dam odstepnego majac dokument w rece??
        • scott22 Re: Jak bezpiecznie dac odstepne??? prosze o rady 05.07.08, 02:32
          w każdej umowie o zakup lokalu mieszkalnego deweloper ustala na jakich warunkach
          można przeprowadzić cesje na inną osobę. różne są zapisy. w minionym okresie
          standardem był zapis, że deweloper nic nie chciał lub drobną wpłatę za
          tzw.ruchy, czasami 1k czy 10k. ale taki sposób cesji był bardzo niekorzystny dla
          tego co się zrzekał, gdyż wpadał w pułapkę podatkową. zarobił i musi zapłacić od
          zysku 40% dla u.s. jest tu także mina dla kupującego, gduż many tu przypadek
          darowizny dla osoby trzeciej więc podatek od darowizny III grupa 40%. poz
    • Gość: jacek odstepne mozna dac bezpiecznie - niczego ono IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.08, 08:43
      nie gwarantuje - wiec co mozna stracic oprocz pienidzy ???

      szkoda tylko kasy - i tak deweloper zbuduje byle jak, a na koniec
      przedstawi wyzszy rachunek, jak np. SUPO na Chroscickiego

      • scott22 sztuka: czytanie ze zrozumieniem 08.07.08, 15:28
        kobieta zadała konkretne pytanie i prosiła o odpowiedz. tu powinno
        dyskutować się merytorycznie lub jak nie ma się nic do powiedzenia
        na dany temat to należy pobawić się ptaszkiem. poz
        • Gość: jacek scott22 czyli czytanie powolne acz ze zrozumieniem IP: *.dsl.sil.at 08.07.08, 18:45
          pozabawiaj ten swoj inwentarz jak najbardziej merytorycznie i nie
          zawracaj biednej kobiecie glowy - bo juz calkiem skolowana
        • kensio Readin with understanding... 12.07.08, 08:11
          scot22:

          Co do "zabawy ptaszkiem" to polecam towarzystwo kolegi muffy - on
          chętnie pomoże i doradzi jak trzymać rzeczony narząd oraz jak się
          ukryc przed wścibską mamą wyczuloną na odbłosy "bicia konia".
          Wszystko oczywiście najlepiej/najfajniej robić nad lekturą
          Suworowa...
      • kensio Controlled purchase - how to pick up delivery safe 08.07.08, 17:09
        Instruktaż dla "diveloperów"/ ynwestorów/ spekulantów -
        I. Przyjęcie korzyści majątkowej – jak skutecznie ochronić sie przed
        odpowiedzialnością :p

        Jeśli ktoś jest z Bielan tak jak ja, to odstępne najbezpieczniej
        podjąć na stacji benzynowej na wylocie na północ z Warszawy na
        początku Łomianek, po prawej stronie. Można się wtedy łatwo wybić z
        powrotem na Bielany albo bocznymi drogami: przedłużeniem
        Warszawskiej a potem Rolniczej na Kiełpin, a potem dalej lub przez
        Kampinos w kierunku Sochaczewa. Atutem tego położenia, jest także
        łatwość uprzedniej obserwacji miejsca potencjalnego doręczenia, z
        oddalonego o 150 m niezamieszkałego budynku.

        Odbiór przesyłki powinien być poprzedzony trzema lub czterema
        próbnymi ustawkami na innych stacjach benzynowych, bądź
        niezamieszkałych zabudowaniach. Służy to zmęczeniu przeciwnika oraz
        sprawdzenia zaistnienia ewentualnego „ogona”. Dla zachowania pełnego
        bezpieczeństwa operacji, ekipy zabezpieczające pozostałe lokalizacje
        posiadały szybkie łącza do przesyłu fotografii cyfrowej. W chwili
        obecnej nie sprawdza się podawanie numerów rejestracyjnych lub
        rodzaju pojazdu budzącego podejrzenia, za pośrednictwem radia lub
        sieci gsm, gdyż bo organa ścigania imają się wszelkich metod by
        zatrzeć podobieństwo podstawianych pojazdów.

        W każdej z wspomnianych lokalizacji należy postawić osobę która
        będzie pełnić funkcję „clowna”. Jej zadaniem jest zaglądać do
        nieoznakowanych furgonów i próbować zaobserwować czy w środku nie
        kryją się „czarni”. Jeśli pod stację podjedzie furgon zamknięty a
        kierowca nie będzie reagował na ustne zaczepki żeby wyszedł – należy
        przyjąć że jest to służbówka policyjna i odstąpić od akcji
        przyjęcia korzyści majątkowej.

        More info on reqest :D
        • Gość: jacek dobre !!! IP: *.dsl.sil.at 08.07.08, 18:43
          idziemy w gore
        • Gość: oleg Re: Controlled purchase - how to pick up delivery IP: *.spray.net.pl 08.07.08, 19:35
          "Re: Controlled purchase - how to pick up delivery"
          !!

          ROTFL!!! :)

          duza buzka :D
        • mufffa Re: Controlled purchase - how to pick up delivery 08.07.08, 20:18
          naprawdę dobre!! szczególnie drugi akapit, kto ci to napisał
          prezesie FE?? (od FEkalji)
          • kensio Mothafucka muffa again. 12.07.08, 08:07
            muffa:

            Czy ty naprawdę nie widzisz jakiego robisz z siebie clowna? (i to
            nie takiego z mojego referatu, bo tamten to clown operacyjny).
            Dziwisz/ próbujesz odebrac innym prawo do doswiadczen życiowych -
            nawet z bardzo odległych dyscyplin.

            Co gnoju proponujesz w zamian: opowieści o mamie przyłapującej
            ciebie z rączką na członku, opisy słownej zabawy kałem, teksty o
            mocnym podtekście homoseksualnym... Jakim popaprańcem trzeba być
            żeby przez prawie rok nie zmienić śpiewki?... Przerażające.
            • Gość: jacek Re: Mothafucka muffa again. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 12:41
              co racja to racja
    • Gość: tgtgtgt Re: Jak bezpiecznie dac odstepne??? prosze o rady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 21:15
      fdfggg
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka