Gość: kobieta IP: *.k.pl 04.07.08, 22:44 Chce dac odstepne za ciekawe mieszkanie, 30 tys zl. Jak to zalatwic zeby mnie druga strona nie wykorzystala? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scott22 Re: Jak bezpiecznie dac odstepne??? prosze o rady 04.07.08, 22:50 najpierw należy sprawdzić co mówi umowa pomiędzy deweloperem a kupującym na temat cesji. najbezpieczniej jest zawrzeć umowę z deweloperem na to mieszkanie, które nas int=eresuje i wtedy dać kasę za odstępne. poz [ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobieta Re: Jak bezpiecznie dac odstepne??? prosze o rady IP: *.k.pl 04.07.08, 22:54 Czyli trzeba wtajemniczyc developera jedynie w cesje, ale nie w odstepne. A czy druga strona nie bedzie sie bala ze jak podpisze umowe z developerem to nie dam odstepnego majac dokument w rece?? Odpowiedz Link Zgłoś
scott22 Re: Jak bezpiecznie dac odstepne??? prosze o rady 05.07.08, 02:32 w każdej umowie o zakup lokalu mieszkalnego deweloper ustala na jakich warunkach można przeprowadzić cesje na inną osobę. różne są zapisy. w minionym okresie standardem był zapis, że deweloper nic nie chciał lub drobną wpłatę za tzw.ruchy, czasami 1k czy 10k. ale taki sposób cesji był bardzo niekorzystny dla tego co się zrzekał, gdyż wpadał w pułapkę podatkową. zarobił i musi zapłacić od zysku 40% dla u.s. jest tu także mina dla kupującego, gduż many tu przypadek darowizny dla osoby trzeciej więc podatek od darowizny III grupa 40%. poz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek odstepne mozna dac bezpiecznie - niczego ono IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.08, 08:43 nie gwarantuje - wiec co mozna stracic oprocz pienidzy ??? szkoda tylko kasy - i tak deweloper zbuduje byle jak, a na koniec przedstawi wyzszy rachunek, jak np. SUPO na Chroscickiego Odpowiedz Link Zgłoś
scott22 sztuka: czytanie ze zrozumieniem 08.07.08, 15:28 kobieta zadała konkretne pytanie i prosiła o odpowiedz. tu powinno dyskutować się merytorycznie lub jak nie ma się nic do powiedzenia na dany temat to należy pobawić się ptaszkiem. poz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek scott22 czyli czytanie powolne acz ze zrozumieniem IP: *.dsl.sil.at 08.07.08, 18:45 pozabawiaj ten swoj inwentarz jak najbardziej merytorycznie i nie zawracaj biednej kobiecie glowy - bo juz calkiem skolowana Odpowiedz Link Zgłoś
kensio Readin with understanding... 12.07.08, 08:11 scot22: Co do "zabawy ptaszkiem" to polecam towarzystwo kolegi muffy - on chętnie pomoże i doradzi jak trzymać rzeczony narząd oraz jak się ukryc przed wścibską mamą wyczuloną na odbłosy "bicia konia". Wszystko oczywiście najlepiej/najfajniej robić nad lekturą Suworowa... Odpowiedz Link Zgłoś
kensio Controlled purchase - how to pick up delivery safe 08.07.08, 17:09 Instruktaż dla "diveloperów"/ ynwestorów/ spekulantów - I. Przyjęcie korzyści majątkowej – jak skutecznie ochronić sie przed odpowiedzialnością :p Jeśli ktoś jest z Bielan tak jak ja, to odstępne najbezpieczniej podjąć na stacji benzynowej na wylocie na północ z Warszawy na początku Łomianek, po prawej stronie. Można się wtedy łatwo wybić z powrotem na Bielany albo bocznymi drogami: przedłużeniem Warszawskiej a potem Rolniczej na Kiełpin, a potem dalej lub przez Kampinos w kierunku Sochaczewa. Atutem tego położenia, jest także łatwość uprzedniej obserwacji miejsca potencjalnego doręczenia, z oddalonego o 150 m niezamieszkałego budynku. Odbiór przesyłki powinien być poprzedzony trzema lub czterema próbnymi ustawkami na innych stacjach benzynowych, bądź niezamieszkałych zabudowaniach. Służy to zmęczeniu przeciwnika oraz sprawdzenia zaistnienia ewentualnego „ogona”. Dla zachowania pełnego bezpieczeństwa operacji, ekipy zabezpieczające pozostałe lokalizacje posiadały szybkie łącza do przesyłu fotografii cyfrowej. W chwili obecnej nie sprawdza się podawanie numerów rejestracyjnych lub rodzaju pojazdu budzącego podejrzenia, za pośrednictwem radia lub sieci gsm, gdyż bo organa ścigania imają się wszelkich metod by zatrzeć podobieństwo podstawianych pojazdów. W każdej z wspomnianych lokalizacji należy postawić osobę która będzie pełnić funkcję „clowna”. Jej zadaniem jest zaglądać do nieoznakowanych furgonów i próbować zaobserwować czy w środku nie kryją się „czarni”. Jeśli pod stację podjedzie furgon zamknięty a kierowca nie będzie reagował na ustne zaczepki żeby wyszedł – należy przyjąć że jest to służbówka policyjna i odstąpić od akcji przyjęcia korzyści majątkowej. More info on reqest :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oleg Re: Controlled purchase - how to pick up delivery IP: *.spray.net.pl 08.07.08, 19:35 "Re: Controlled purchase - how to pick up delivery" !! ROTFL!!! :) duza buzka :D Odpowiedz Link Zgłoś
mufffa Re: Controlled purchase - how to pick up delivery 08.07.08, 20:18 naprawdę dobre!! szczególnie drugi akapit, kto ci to napisał prezesie FE?? (od FEkalji) Odpowiedz Link Zgłoś
kensio Mothafucka muffa again. 12.07.08, 08:07 muffa: Czy ty naprawdę nie widzisz jakiego robisz z siebie clowna? (i to nie takiego z mojego referatu, bo tamten to clown operacyjny). Dziwisz/ próbujesz odebrac innym prawo do doswiadczen życiowych - nawet z bardzo odległych dyscyplin. Co gnoju proponujesz w zamian: opowieści o mamie przyłapującej ciebie z rączką na członku, opisy słownej zabawy kałem, teksty o mocnym podtekście homoseksualnym... Jakim popaprańcem trzeba być żeby przez prawie rok nie zmienić śpiewki?... Przerażające. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: Mothafucka muffa again. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 12:41 co racja to racja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tgtgtgt Re: Jak bezpiecznie dac odstepne??? prosze o rady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 21:15 fdfggg Odpowiedz Link Zgłoś