pc111
16.03.09, 17:43
Witam sąsiadów i na wstępie pragnę nadmienić, że naklejki
informacyjne umieszczone w windach otrzymaliśmy gratis.
Dotyczy wszystkich kabin w trzech klatkach i windy dla
wózków .
Piszę o tym ,aby ktoś nie pomyslał , że wydajemy pieniądze
na zbędne drobiazgi.
Informacje uwidocznione na obrazkach dotyczą przede wszystkim
gości w nawiązaniu do dyskomfortowego przejazdu windą
Gosposi Pana doktora habilitowanego o czym zostaliśmy
poinformowani , ponieważ mniemam ,że mieszkańcom
naszego "apartamentowca" są zbędne.
Paweł