Dodaj do ulubionych

Marek Wielg - blog

03.04.09, 21:37
witam,

Marek Wielgo założył blog:
mieszkaniowy.blox.pl/html
można sobie tam pokomentować bo podobno "dojrzał" i teraz chce dyskusji z
internautami:)

miłego weekendu

spadam do kina
Obserwuj wątek
    • Gość: raf Re: Marek Wielg - blog IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 22:09
      ja się do jego poziomu fantazji nie zniżę
      • Gość: Marek Wielgo Re: Marek Wielg - blog IP: *.centertel.pl 04.04.09, 01:21
        Pogłoski o tym że dojrzałem są poważnie przesadzone:
        mieszkania są tanie więc czytajcie dodatek i kupujcie póki jest
        tanio..
        • Gość: wanili Re: Marek Wielg - blog IP: 62.29.248.* 06.04.09, 00:02
          Mieszkania są tanie? Dla kogo? Zwłaszcza przy aktualnych warunkach
          kredytowania...
          Niestety, cena mieszkania to nie tylko to, co trzeba zapłacić przy
          umowie, ale jeszcze suma innych kosztów. Samo powiedzenie, że jest
          tanio, już nie wystarcza... na szczęście
    • mufffa leże i kwiczę do kina?? 04.04.09, 10:40
      lepiej ciułaj na schowek na szczotki bo do emerytury będziesz
      siedział kątem u matki
      • stoje_i_patrze sio 04.04.09, 12:34
        sio trolllu z tego forum. a kysz maro nieczysta. Co Ci zrobili tata i mama a
        może tata+tata że taki jesteś nie miły? Podaj konto a wyślę 1% podatku na ofiary
        przemocy w rodzinie bądź na pomoc dla pokrzywdzonych dzieci i zostaniesz
        skierowany do psychologa. Naprawdę, zainwestuj w psychologa. Będzie to lepsze
        niż Twoje kredytowanie się w schowki na myczy tzn apartamenty.
      • arkaszka1 wielki muffa się odezwał 08.04.09, 22:39
        Jak wielki muffa się odezwie, to wie co mówi, on jest the best, jego
        mądre słowa są jak orzywczy powiew zefiru:)
    • slavko.matejovic Re: Marek Wielg - blog 04.04.09, 11:01
      Długo wytrzymywał, no ale w końcu jak internauci zaczęli polemikę i odwołania do
      dawnych tekstów redaktor nie zdzierżył. Tu nie będzie dyskutował na forum, bo
      internauci to złośliwe stworzenia i wypunktują raz i dwa niekonsekwencje w
      pisaniu. Tam z kolei może wymoderować komentarze i jakby co to będą same pochwalne.
      • stoje_i_patrze Re: Marek Wielg - blog 04.04.09, 12:31
        zgadza się. o tym samym pisał "kretynofil"
        • Gość: jacek czepiacie sie Mareczka - naganiactwo bylo powszech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.09, 16:03
          powszechne

          www.rp.pl/artykul/8,286267_Jak_napompowano_chinska_banke_budowlana.html

          tylko u nas przebudzenie trwa dluzej
          • stoje_i_patrze Re: czepiacie sie Mareczka - naganiactwo bylo pow 04.04.09, 17:12
            Czepiam się Marka Wielgo bo do dzisiaj nic nie rozumie. Twierdzi:
            a) jest niewinny bo tak wszyscy dookoła gadali (wzrosty)
            b) jego "eksperci" mówili że będzie rosło więc on ich cytował

            itd itp

            Zupełnie nie jest otwarty na dyskusje pomimo założenia blogu.
            Najdobitniej to pokazuje wycinanie komentarzy z bloga.

            Przy okazji rozbawił mnie jeden fakt. Napisał Marek Wielgo na blogu
            że Pan Kirejczyk Kazimierz z REAS powiedział mu że on osobiście
            uważał że ceny są za wysoko ale gdyby tak powiedział oficjalnie to by
            się "ośmieszył w towarzystwie".
            Dobre, czyli co? jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak
            one? Po co zatem ci pseudoanalitycy? Wiem wiem, bo trzeba "target"
            zrobić.
            • maxgazeta.pl Re: czepiacie sie Mareczka - naganiactwo bylo pow 04.04.09, 17:57
              Najdobitniej to pokazuje wycinanie komentarzy z bloga.
              >
              Komu wycial?Podobno mialo nie byc takich numerow
              • stoje_i_patrze Re: czepiacie sie Mareczka - naganiactwo bylo pow 04.04.09, 19:52
                np mojego nie puścił.nie puscil tez kretynofila wpisu dluzszego. Ale
                tak samo zrobiła rp jak można było skomentować art. puscili moj drugi
                wpis ktory był tylko w 5% kompletny (errate napisalem bo sie
                pomylilem troche piszac z rozpędu). nie chcialo mi sie znowu pisac
                wiec sobie darowalem (bo niby zachecali ze tym razem puszcza). moj
                blad ze moze zanim puscilem wpis do bloga czy rp to nie nagralem tego
                w pliku tekstowym.

                w sumie to, jak mówił mój nauczyciel chemii, pies im i małe pieski
                też. krzyżyk na drogę.
                Z drugiej strony jak ktoś ich po głowie nie uderzy, chociaż to już
                teraz się dzieje, to to się nigdy nie zmieni. dla nich (dziennikarzy)
                liczy sprzedawalnosc gazety, ilosc klikniec. najlepsze są sensacje
                itd.
                W moim wspisie który skasował a właściwie nie puscil Marek Wielgo
                była mowa m.in. o tym aby obnizyc ceny w "rodzinie na swoim" bo
                podatnicy skladaja sie na wysokie marze developerów. W sumie to
                pomyślmy, cena policzona wg GUS i przemnażana razy 1.4 czyli +40%. To
                naprade nie jest malo a wrecz za duzo. powinno byc razy 1.2 max.

                • Gość: jacek nie tylko deweloperow - ale i bankow - wez pod uwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 07:09
                  uwage, ze limit cenowy dotyczy mieszkania - marza kredytowa nie jest
                  niczym ograniczona - a banki i deweloperzy to najlepsi reklamodawcy
                  po liniach lotniczych i biurach podrozy

                  to nie tylko w sprawie banki cenowej dziennikarze gazety prostytuuja
                  sie - od lat na temat przekretow z rozbudowa lotniska na Okeciu nie
                  napisali ani jednego obiektywnego artykulu w gazecie stolecznej -
                  ani chwili refleksji - caly czas propaganda - budowac, budowac,
                  niech ludzie nie spia - tylko sie mecza w halasie lotniczym, niech
                  wszyscu utrzymuja monoplistow PPL i LOT

                  podobnie z A2 przez Warszawe - jedziesz Marynarska i nagle widzisz
                  wielka budowe i napis "Tutaj powstaje obwodnica Warszawy" -
                  TUTAJ ????? w srodku miasta ??? obwodnica ??? ale jak zwrocisz uwage
                  ze billboardy AMS (spolka Agory, jej tablice reklamowe staly w
                  posesji Gmurkow) beda latwo dostepne - latwa zmiana, dobra
                  ekspozycja same zalety - wzedzie latwy do odkrycia mechanizm - KASA

                  RnS to lepszy sposob na dojenie budzetu niz KRUS

    • Gość: jacek wspaniala ilustracja do blogu !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.09, 10:15
      img134.imageshack.us/img134/7329/43353424.jpg
      Mareczek - mierniczy z "Zamku" kafki

      (w hebrajskim "mierniczy" i "mesjasz" sa niemal nie do odroznienia)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka