stoje_i_patrze 03.04.09, 21:37 witam, Marek Wielgo założył blog: mieszkaniowy.blox.pl/html można sobie tam pokomentować bo podobno "dojrzał" i teraz chce dyskusji z internautami:) miłego weekendu spadam do kina Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: raf Re: Marek Wielg - blog IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 22:09 ja się do jego poziomu fantazji nie zniżę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Wielgo Re: Marek Wielg - blog IP: *.centertel.pl 04.04.09, 01:21 Pogłoski o tym że dojrzałem są poważnie przesadzone: mieszkania są tanie więc czytajcie dodatek i kupujcie póki jest tanio.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wanili Re: Marek Wielg - blog IP: 62.29.248.* 06.04.09, 00:02 Mieszkania są tanie? Dla kogo? Zwłaszcza przy aktualnych warunkach kredytowania... Niestety, cena mieszkania to nie tylko to, co trzeba zapłacić przy umowie, ale jeszcze suma innych kosztów. Samo powiedzenie, że jest tanio, już nie wystarcza... na szczęście Odpowiedz Link Zgłoś
mufffa leże i kwiczę do kina?? 04.04.09, 10:40 lepiej ciułaj na schowek na szczotki bo do emerytury będziesz siedział kątem u matki Odpowiedz Link Zgłoś
stoje_i_patrze sio 04.04.09, 12:34 sio trolllu z tego forum. a kysz maro nieczysta. Co Ci zrobili tata i mama a może tata+tata że taki jesteś nie miły? Podaj konto a wyślę 1% podatku na ofiary przemocy w rodzinie bądź na pomoc dla pokrzywdzonych dzieci i zostaniesz skierowany do psychologa. Naprawdę, zainwestuj w psychologa. Będzie to lepsze niż Twoje kredytowanie się w schowki na myczy tzn apartamenty. Odpowiedz Link Zgłoś
arkaszka1 wielki muffa się odezwał 08.04.09, 22:39 Jak wielki muffa się odezwie, to wie co mówi, on jest the best, jego mądre słowa są jak orzywczy powiew zefiru:) Odpowiedz Link Zgłoś
slavko.matejovic Re: Marek Wielg - blog 04.04.09, 11:01 Długo wytrzymywał, no ale w końcu jak internauci zaczęli polemikę i odwołania do dawnych tekstów redaktor nie zdzierżył. Tu nie będzie dyskutował na forum, bo internauci to złośliwe stworzenia i wypunktują raz i dwa niekonsekwencje w pisaniu. Tam z kolei może wymoderować komentarze i jakby co to będą same pochwalne. Odpowiedz Link Zgłoś
stoje_i_patrze Re: Marek Wielg - blog 04.04.09, 12:31 zgadza się. o tym samym pisał "kretynofil" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek czepiacie sie Mareczka - naganiactwo bylo powszech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.09, 16:03 powszechne www.rp.pl/artykul/8,286267_Jak_napompowano_chinska_banke_budowlana.html tylko u nas przebudzenie trwa dluzej Odpowiedz Link Zgłoś
stoje_i_patrze Re: czepiacie sie Mareczka - naganiactwo bylo pow 04.04.09, 17:12 Czepiam się Marka Wielgo bo do dzisiaj nic nie rozumie. Twierdzi: a) jest niewinny bo tak wszyscy dookoła gadali (wzrosty) b) jego "eksperci" mówili że będzie rosło więc on ich cytował itd itp Zupełnie nie jest otwarty na dyskusje pomimo założenia blogu. Najdobitniej to pokazuje wycinanie komentarzy z bloga. Przy okazji rozbawił mnie jeden fakt. Napisał Marek Wielgo na blogu że Pan Kirejczyk Kazimierz z REAS powiedział mu że on osobiście uważał że ceny są za wysoko ale gdyby tak powiedział oficjalnie to by się "ośmieszył w towarzystwie". Dobre, czyli co? jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one? Po co zatem ci pseudoanalitycy? Wiem wiem, bo trzeba "target" zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
maxgazeta.pl Re: czepiacie sie Mareczka - naganiactwo bylo pow 04.04.09, 17:57 Najdobitniej to pokazuje wycinanie komentarzy z bloga. > Komu wycial?Podobno mialo nie byc takich numerow Odpowiedz Link Zgłoś
stoje_i_patrze Re: czepiacie sie Mareczka - naganiactwo bylo pow 04.04.09, 19:52 np mojego nie puścił.nie puscil tez kretynofila wpisu dluzszego. Ale tak samo zrobiła rp jak można było skomentować art. puscili moj drugi wpis ktory był tylko w 5% kompletny (errate napisalem bo sie pomylilem troche piszac z rozpędu). nie chcialo mi sie znowu pisac wiec sobie darowalem (bo niby zachecali ze tym razem puszcza). moj blad ze moze zanim puscilem wpis do bloga czy rp to nie nagralem tego w pliku tekstowym. w sumie to, jak mówił mój nauczyciel chemii, pies im i małe pieski też. krzyżyk na drogę. Z drugiej strony jak ktoś ich po głowie nie uderzy, chociaż to już teraz się dzieje, to to się nigdy nie zmieni. dla nich (dziennikarzy) liczy sprzedawalnosc gazety, ilosc klikniec. najlepsze są sensacje itd. W moim wspisie który skasował a właściwie nie puscil Marek Wielgo była mowa m.in. o tym aby obnizyc ceny w "rodzinie na swoim" bo podatnicy skladaja sie na wysokie marze developerów. W sumie to pomyślmy, cena policzona wg GUS i przemnażana razy 1.4 czyli +40%. To naprade nie jest malo a wrecz za duzo. powinno byc razy 1.2 max. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek nie tylko deweloperow - ale i bankow - wez pod uwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 07:09 uwage, ze limit cenowy dotyczy mieszkania - marza kredytowa nie jest niczym ograniczona - a banki i deweloperzy to najlepsi reklamodawcy po liniach lotniczych i biurach podrozy to nie tylko w sprawie banki cenowej dziennikarze gazety prostytuuja sie - od lat na temat przekretow z rozbudowa lotniska na Okeciu nie napisali ani jednego obiektywnego artykulu w gazecie stolecznej - ani chwili refleksji - caly czas propaganda - budowac, budowac, niech ludzie nie spia - tylko sie mecza w halasie lotniczym, niech wszyscu utrzymuja monoplistow PPL i LOT podobnie z A2 przez Warszawe - jedziesz Marynarska i nagle widzisz wielka budowe i napis "Tutaj powstaje obwodnica Warszawy" - TUTAJ ????? w srodku miasta ??? obwodnica ??? ale jak zwrocisz uwage ze billboardy AMS (spolka Agory, jej tablice reklamowe staly w posesji Gmurkow) beda latwo dostepne - latwa zmiana, dobra ekspozycja same zalety - wzedzie latwy do odkrycia mechanizm - KASA RnS to lepszy sposob na dojenie budzetu niz KRUS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek wspaniala ilustracja do blogu !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.09, 10:15 img134.imageshack.us/img134/7329/43353424.jpg Mareczek - mierniczy z "Zamku" kafki (w hebrajskim "mierniczy" i "mesjasz" sa niemal nie do odroznienia) Odpowiedz Link Zgłoś