pousi 31.03.05, 14:44 Proszę o jakieś namiary. Ile kosztuje takie badanie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bafilek Re: Gdzie w Łodzi USG 3 D i 4 D ??? 31.03.05, 15:08 Nie wiem, gdzie takie USG w Łodzi, ale ja robiłam w Szczecinie i kosztowało 130 zł + 15 zł nagranie na kasetę. Na płytę nam nie radził, bo nie wszystko dobrze wygląda. Podobno lepiej na kasetę i przegrać na płytę. Tak też zrobiliśmy. Odpowiedz Link
anulka1976 Re: Gdzie w Łodzi USG 3 D i 4 D ??? 11.04.05, 14:36 usg 3D można zrobić na ul. Radwańskiej 1, w Diasonie (mówię oczywiście o Łodzi). Koszt to 250zł, ale oprócz tego "bajeru" w postaci trójwymiarowości, robione jest jeszcze rozszerzone usg i badanie echa serca. Całość nagrywana jest na płytę lub kasetę. Pozdrawiam ciepło Anka Odpowiedz Link
alfa36 Re: Gdzie w Łodzi USG 3 D i 4 D ??? 17.04.05, 15:07 Podnoszę wątek. Jeżdżę do gina do Łodzi, ale zastanawiam się, czy to nie wydawanie pieniędzy. Mój gin zastanawia sie, gdzie mnie wysłać na USG w połowie ciąży. W 12 tc trafiłam do szpitala i robił mi USG dr Kaczmarek w CZMP, ponoć fantastyczny specjalista. Natomiast teraz mój gin jeszcze nie powiedział mi gdzie mam je zrobić. Wyglada na to, że sama mu powinnam zasugerować. Szukam wątku o lekarzach z Łodzi (niedawno go widzialam, ale nie pamiętam gdzie). Dojeźdżam do tej Łodzi ponad 100 km co 3 tygodnie, wydaję 80 zł na wizytę i niczego nie wiem. Zastanawiam sie, czy warto. Odpowiedz Link
bolognesi do alfa36 17.04.05, 19:20 Może pomogą Ci dziewczyny z tego forum : www.mnm-forum.com/ - jest tam kilka ciężarnych łodzianek, które wiedzą sporo na interesujący Cię temat. Odpowiedz Link
loulla Re: do alfa36 17.04.05, 21:03 czy możesz mi napisać w którym tygodniu byłaś na USG 3D lub może wiesz, w którym tygodniu najlepiej iść na to badanie, ponieważ nie jest tanie więc chyciałabym trafić w dobry termin, i czy to napewno jest USG 3D bo ja słyszałam że w Łodzi nie jest jeszcze wykonywane, pozdrawiam Odpowiedz Link
lesia28 Re: do alfa36 18.04.05, 21:20 Na usg polowkowe polecam ci dr Dudarewicza, jego strona www.genetyka.hg.pl , albo wrzuc sobie na cizowych forach to nazwisko i poczytaj o nim. Odpowiedz Link