anula_82
23.11.05, 13:53
Bardzo chciałabym juz mieć dziedzię. Mąż mówi mi że jeszcze za wcześnie. Ja
jednak boję sie ze odłożymy to na taki termin, gdzie ja bedę juz za stara.
Kiedyś próbowałam jak miałam dni płodne, nawet kilka razy, jednak po pewnym
czasie @ :( Jak mam to zrobić. Boję się naprawdę że mam albo za dużo jakiś
hormonów albo za mało. Wiem powinnam iśc do gin, ale nie mam czasu. Chodzi o
to tylko, że ja juz bym chciała próbować zajść teraz (wiem ze rzadko za 1
razem to wychodzi)a mój mężulek to chciałby za parę lat. Nierozumiem
facetów!!!