sklepmaxim 26.05.09, 12:53 Witam znam dobrze czeski i jestem dyspozycyjny. Szukam pracy. sklepmaxim@vp.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
utrat Re: praca czechy 29.05.09, 16:16 sprobuj to jeszcze napisac 4 razy zawsze z innym tytulem, moze ktos sie skusi Odpowiedz Link