IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.07.02, 22:41
Czy ktoś z Was leczy się na nerwicę? Który lekarz w Kaliszu jest dobry od tych
spraw? Pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • Gość: GGs Re: lekarz IP: *.skierniewice.sdi.tpnet.pl 14.12.02, 09:58
      Gość portalu: iwona napisał(a):

      > Czy ktoś z Was leczy się na nerwicę? Który lekarz w Kaliszu jest dobry od
      tych
      > spraw? Pozdrowienia

      Trzeba, trzeba się leczyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka