Gość: mikra
IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl
04.12.02, 08:54
może to nieładnie, że na forum, ale... nie mieszkam już w Kaliszu, a
zostawiłam tam mieszkanko. kawalerkę 23,5 m, przy ulicy Poznańskiej. Chętnie
tanio sprzedam. Kontakt na mikra@gazeta.pl pozdrawiam