Dodaj do ulubionych

Sopot Festival

14.07.06, 23:46
Kto oglądał przed chwilą?

Pytanie :

Co Mandaryna miała na włosach?
A) Makaron
B) Mop
C) ....(wpisz własne)
Obserwuj wątek
    • ebusia_fam_fatal Re: Sopot Festival 14.07.06, 23:47
      o noł. znowu nie widzialam!!!!
      kiedy powtorka?????
      • mlodykalisz Re: Sopot Festival 14.07.06, 23:49
        nie żałuj. Ten program był wprost żenujący... Doda i jej tekst " kto usiądzie
        kiedy ona będzie śpiewać ten jest głupek" albo prowadząca Reni Jusis - zapytana
        z czym jej się kojarzy liczba 8 : " z kluczem francuskim" a później " z liczbą
        między 6 a 9" :> żenada
        • ebusia_fam_fatal Re: Sopot Festival 14.07.06, 23:53
          to jest w ogole zenada :D
          ale wiesz, takie rzeczy to sa dobre do posmiania sie z tych debilek, o to mysla
          ze rozumy pozjadaly
          a reni ma fajny teledysk ze spadochronowaniem
          ale nos ma okropny i w ogole jest be
          :D ;)
          • mlodykalisz Re: Sopot Festival 14.07.06, 23:54
            lubie ją jako piosenkarkę ale na prowadzącom to się zupełnie nie nadaje :>
        • szycha-ns Re: Sopot Festival 14.07.06, 23:58
          Czyli dobrze zrobiłem nie oglądając go. W zamian wolałem przejechać się rowerem
          po mieście :)
          • ebusia_fam_fatal Re: Sopot Festival 14.07.06, 23:59
            szycha, to teraz pokaz swoja twarz ;)
            robimy dzis wieczor pokazywania fotek :)
            • mlodykalisz Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:00
              Szycha po Kaliszu?
            • szycha-ns Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:03
              ebusia_fam_fatal OK

              mlody- Nie po Kaliszu, a co- N. Skalmierzyce to nie miasto? ;)
    • mlodykalisz Re: Sopot Festival 14.07.06, 23:56
      a tak było rok temu

      www.smog.pl/wideo/655/mandaryna_live/
    • mlodykalisz Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:03
      albo zobaczcie to:

      www.smog.pl/wideo/933/mandaryna_sopot_2005/
      heheh
      • szycha-ns Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:04
        Widziałem to live... od tego czasu nie oglądam Sopot Festivalu.
        • mlodykalisz Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:05
          a ja właśnie za pare dni wbijam do Sopotu ale nie wiem czy wtedy też będą
          jakieś koncerty:P
          • ebusia_fam_fatal Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:07
            a ja wlasnie (wczoraj chyba, czy przedwczoraj :D) wrocilam z mielna
            koncertow nie bylo
            ale slonce koncertowo dawalo czadu :D
            • mlodykalisz Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:07
              mam nadzieje ze juz nie będe na jej koncercie.. byłem raz jak miała z Dodą na
              Szałe :P
              • ebusia_fam_fatal Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:09
                a ja na szale nie dotarlam.
                jak jechalismy z farbenem do goluchowa to zabladzilismy w okolicach szałego tak,
                zesmy zrobili meeega wielkie kolo dokola szałego, a szałego ani widu, ani slychu
                :D teraz tylko przez okna w ciopagu sie naogladalam ostatnio :D :P
          • szycha-ns Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:08
            Ja byłem w tym roku, naprawdę piękne miejsce!
            • mlodykalisz Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:09
              Szałe piekne miejsce :>?
              • szycha-ns Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:16
                Chodziło mi o Sopot...
                • mlodykalisz Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:16
                  to idę już spać :P bo myślałem że byłeś na wakacjach na Szałe :P
    • mlodykalisz Re: Sopot Festival 15.07.06, 00:08
      "hopla i do góry " :/ :> !!!
    • ksiestwokaliskie Re: Sopot Festival 15.07.06, 11:10
      ja nigdy takich rzeczy nie oglądam - tandeta, komercha i shit ogólny.
      • szycha-ns Re: Sopot Festival 15.07.06, 11:24
        Raz trzeba zobaczyć aby się o tym przekonać ;)
        • ksiestwokaliskie Re: Sopot Festival 15.07.06, 11:36
          Wystarczą mi fragmenty co rok ;) a wczoraj wieczorem wolalem się napić niż
          siedzieć przed TV :)
          • szycha-ns Re: Sopot Festival 15.07.06, 11:40
            Ja wolałem przejechać się po mieście. Ćwiczę wieczorną jazdę, bo przecież muszę
            jakoś dojechać na tą naszą sesję... to skandal, że nie ma u nas nocnej linii
            relacji Kaliszów- Ostrów :(
            • ksiestwokaliskie Re: Sopot Festival 15.07.06, 11:49
              albo chociaż 1 czy 2 pociągów :/

              ps. a gdzie Ty rower zostawisz jak przyjedziesz? przecież nie będę za Tobą biegal :)
              • szycha-ns Re: Sopot Festival 15.07.06, 11:50
                Rower ma to do siebie, że można go prowadzić ;)
                • ksiestwokaliskie Re: Sopot Festival 15.07.06, 11:51
                  Rower drogę do domu zna... - znasz to?
                  • szycha-ns Re: Sopot Festival 15.07.06, 12:00
                    Znam :) Był nawet taki skecz Halamy.
                    • ksiestwokaliskie Re: Sopot Festival 15.07.06, 12:06
                      o to chodzilo wlasnie:) widać swój gość z Ciebie :)
    • mlodykalisz Re: Sopot Festival 15.07.06, 14:06
      Forumowicze z Onetu znowu nie zawiedli:)

      *"Ostatnia piosenka też była z playbacku, nie można się nauczyć śpiewać jeśli
      się nie ma talentu. A co do wizerunku Mandaryny fajnie wyglądałą, ale mogła
      ściągnąć to co miała na głowie, przypominało mi to spaghetti. I mogła sobie
      darować to przemówienie przed 3 piosenką, zrobiła z siebie ofiarę."

      *" nie wiem czy to bylo na zywo... moja uwage skupial ten ... 15.07.2006
      12:00

      ... pomaranczowy mop na jej glowie, wiec nie moglam sie skupic na spiewie;)) A
      moze to mialo wlasnie taki cel......;)) "


      *"dlaczego Mandaryna

      miała wczoraj spaghetti na głowie??
      "

      *"BRODKA BYLA NA TOP TRENDACH NAJLEPSZA.

      buhahahah chyba zartujesz!!! jak ona wczoraj wygladala??? okropnie!!! niech
      bierze lepiej przykład z DODA jak byc prawdziwa gwiazda!!!!
      "

    • mlodykalisz Re: Sopot Festival 15.07.06, 15:27
      Kolejne :P

      * "Coś o Manadarynie małe pytanko

      Ja to przez chwile (pierwsze sekundy)gdy zobaczyłem Mandaryne z tym czymś na
      głowie bałem się czy przypadkiem niesą to węże i niezamieni mnie (i widownie
      tam siedzącą)
      w kamień aby wyglądało ze oglądamy jej show w skupieniu.

      "


      *A ten czerwony mop na głowie to była aluzja do Michała;>??? "
    • mlodykalisz Re: Sopot Festival 16.07.06, 20:59
      właśnie widze a właściwie słysze Mandaryne w tv:P
    • o00 Re: Sopot Festiwal Jedynki 2006 05.08.06, 00:17
      Ale czaaad! Siedzę pod telewizorem. Jem mleko. Palę. Piję. I OCZOM NIE WIERZĘ!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka