hansgrubber
07.10.07, 00:07
RMF: Ordynator jednego z oddziałów szpitala w Siemiatyczach na
Podlasiu - złapany na jeździe po pijanemu przez białostocką policję.
60-letni mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promille alkoholu -
informuje reporter RMF FM. Ordynatorowi zabrano dokumenty i
samochód, ale nie został zatrzymany.