07.10.07, 00:07
RMF: Ordynator jednego z oddziałów szpitala w Siemiatyczach na
Podlasiu - złapany na jeździe po pijanemu przez białostocką policję.
60-letni mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promille alkoholu -
informuje reporter RMF FM. Ordynatorowi zabrano dokumenty i
samochód, ale nie został zatrzymany.
Obserwuj wątek
    • siemiatycze Re: Ordynator i 60 letni kierowca zawodowy 07.10.07, 08:35
      Wczoraj również stacja RMF podała,że przed sądem stanął 60 letni
      kierowca TIRa za rozbójnicze wyprzedzanie na trzeciego.W wyniku tego
      manewru zginęło młode małżeństwo jadące z przeciwnego kierunku
      samochodem osobowym.Chyba kary są zbyt niskie bo nawet włączanie
      świateł w dzień nie zapobiegło (chyba 17%) wrostowi ilości wypadków
      śmiertelnych na drogach w tym roku...
      • czesiula Re: Ordynator i 60 letni kierowca zawodowy 07.10.07, 09:51
        Mam nadzieję, że jeden i drugi odpowie...
        • czesiula Re: Ordynator i 60 letni kierowca zawodowy 07.10.07, 09:58
          A może dać mu podwyżkę, bo będzie strajkować i wcale nas nie
          przyjmie...
          • hansgrubber Re: Ordynator i 60 letni kierowca zawodowy 07.10.07, 11:57
            1. No to nie bylo fair. Tu byla taka dyskusja - uwazasz ze lekarze
            nie sa pokrzywdzeni w tzw solidarnym panstwie?
            2. Palenie swiatel przez caly rok ma sens - i wedlug badan UE
            zmniejsza liczbe wypadkow ale cos sie niepokojacego wydarzylo ze
            jest taki wzrost. Byc moze - to hipoteza - znaczaco zwiekszyl sie
            ruch na drogach - mamy wzrost gospodarczy wiecej samochodow wiecej
            wyjazdow itp.
          • conveyor Re: Ordynator i 60 letni kierowca zawodowy 07.10.07, 12:31
            Co to mialo znaczyc? Jak sie ma do siebie protest srodowiska medycznego i jeden pijak za kolkiem?
            • czesiula Re: Ordynator i 60 letni kierowca zawodowy 07.10.07, 13:35
              No właśnie, mówi się, że każdy pretekst jest dobry, aby poruszyć to,
              co nas boli...A ten medyczny pijak za kółkiem nierzadko pracuje w
              stanie po spożyciu...A ja w ostatnim czasie odczułam na własnej
              skórze brak zaangażowania niektórych medyków w rzeczywiste niesienie
              pomocy...I ciągnie się moja sprawa...Przepraszam całą większość
              tych, którzy są w porządku:-)))
    • conveyor Re: Ordynator 07.10.07, 23:54
      Dr Pierog w koncu sie doigral.
      • czesiula Re: Ordynator 08.10.07, 07:11
        Czas najwyższy:-)))
        • penicylina81 Re: Ordynator 08.10.07, 11:26
          Przykra sprawa, ale to mógł być każdy: ksiadz, nauczyciel, piekarz,
          itp. itd.
          Wniosek: normalnie dawki śmiertelne Polaków nie dotyczą;-) - to taka
          opinia z przymrużeniem oka...
          • czesiula Re: Ordynator 09.10.07, 17:19
            Powinien się cieszyć, że go złapali...Gdyby "jechał" dalej, mógłby
            zrobić komuś krzywdę:-((((
          • wielki_pon Re: Ordynator 09.10.07, 21:09
            ok 3 lat temu, widzialem jak owy doktorek wyszedl nawalony w 3d. nad
            zalewem.. chcial zejsc w dol w strone mola, ale wywrocil sie i
            stoczyl.. Polazil po wodze i wracal do auta gdy podjechal patrol.
            Panowie policjanci przywitali sie, po czym wsadzili go do jego auta
            i pojechali.. jak gdyby nic sie nie stalo i nic nie bylo.
            • czesiula Re: Ordynator 10.10.07, 18:59
              Na szczęście teraz przytrafiła mu się policja białostcka,
              niezależna...
              • siemiatycze Re: Ordynator 14.10.07, 20:35
                Siemiatycka policja chyba rzeczywiście nie chce nikomu się
                narażać.Dzisiaj o 19.25 zostałem wyprzedzony przez dwa ścigające się
                samochody przed stacją paliw Pater Firmy.Jest tam podwójna linia
                ciągła,ograniczenie prędkości do 60 km/h i zakaz
                wyprzedzania.Stojący na stacji w wyjeżdzie patrol/światła w
                radiowozie były zapalone/nie zareagował...
                Taka to nasza siemiatycka policja...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka