Dodaj do ulubionych

Pytano- satelita

25.06.18, 12:44
Próbuję coś zrozumieć.... Stąd (może dziwne dla niektórych) pytanie. Czy satelity wysłane w kosmos zachowują się różnie w zależności od znaku zodiaku, w którym przebywają podobnie jak planety? Wiadomo, że świat ożywiony podlega wpływom planet... A świat nieożywiony?
Obserwuj wątek
    • speedy_gonzo Re: Pytano- satelita 25.06.18, 12:45
      Sorry, za literówkę w temacie.
    • marychakrycha Re: Pytano- satelita 08.07.18, 00:16
      Ha to ciekawe pytanie musialabym sie zapytac meza jutro. On pracuje w astrze i czasami opowiada mi, ze z niektorymi satelitami sa ciagle problemy z innymi nie. Myslalam, ze one lataja i zmieniaja znaki. Kiedys robilam hor na moment wastrzelenia rakiety, pamietam, ze straszny mi wyszedl i myslalam,ze ten satelita eksploduje, ale sie nie sprawdzilo i lata. Ale chyba z 3 razy go wystrzeliwali i ciagle jakas usterke wykrywali.
      • speedy_gonzo Re: Pytano- satelita 08.07.18, 15:52
        Ciekawe, ciekawe....Pamiętam jak Leszek Żądło pisał o "demonach/strzygach" którym notorycznie wszelkie urządzenia "palą się w rękach"- psują wszystko non stop. Czyli wnioskuje, że intencje tutaj działają (Kiedyś to trochę nawet sprawdzałam...). Jeżeli to prawda, to jak działają intencje na świat martwy, to pewnie i planety. Tak mi się wydaje....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka