perse3
02.10.03, 19:07
Anahello i inni! Mam w horoskopie porownawczym koniunkcje mojego Jowisza z
jego saturnem.Co o tym sądzicie? jest sznsa na wspolne ważne dokonania,
wieczną przyjaźn czy moze cos znacznei gorszego, neiktóre podręczniki mówia o
procesie sadowym.Co Wy an to?