02.10.03, 19:07
Anahello i inni! Mam w horoskopie porownawczym koniunkcje mojego Jowisza z
jego saturnem.Co o tym sądzicie? jest sznsa na wspolne ważne dokonania,
wieczną przyjaźn czy moze cos znacznei gorszego, neiktóre podręczniki mówia o
procesie sadowym.Co Wy an to?
Obserwuj wątek
    • melinek Re: perse3 02.10.03, 20:53
      Na dobre rzeczy zawsze jest szansa i staramy sie szanse wykorzystywac.
      Zle rzeczy tez nie dzieja sie bez udzialu naszej woli, ale w labiryncie
      codziennosci staramy sie tak lawirowac, by je omijac i nie skonczyc jak
      tytanic.
      • anahella Re: perse3 03.10.03, 03:08
        Melinku, uwielbiam Twoje zdrowe podejscie do zyciasmile
        • melinek_mel Re: perse3 05.10.03, 22:25
          Dziekuje Anahello, tez uwielbiam sie tu czasem wtracac. smile)
    • anahella Re: perse3 03.10.03, 03:13
      Kazda planeta niesie konkretne energie, np. Jowisz - ekspansja, a Saturn
      ograniczenia. Ale wazne jest tez w jakie domy ta koniunkcja wpada w horoskopach
      partnerow i jakimi domami wladaja planety biorace udzial w tej koniuncji, no i
      jakie aspekty robi do horoskopow obu partnerow.

      Z paru zrodel wiem, ze porownawcze aspekty Jowisza i Saturna w harmonijnych
      ukladach daja przede wszystkim trwalosc zwiazku.
      • perse3 Re: perse3 03.10.03, 17:55
        Ta koniunkcja wypada w tajemniczym 8 domu, ha!! Zatem co o tym sądzić? Seks czy
        wspolna posiadłość?))) Wole obydwie opcje)).
    • iza.podlaska Re: perse3 03.10.03, 03:34
      Witam,
      trudno tu powiuedziec cos o konkretnej relacji, ale taka koniunkcja moze mowic
      o spolecznym usankcjonowaniu zwiazku i akceptacji przez otoczenia. Jest to tez
      dobry aspekt na zrobienie czegos razem, co bedzie znaczace dla otoczenia, w
      ktorym zyjecie

      Pozdrawiam serdecznie

      Iza Podlaska
      • perse3 Re: perse3 03.10.03, 17:56
        W pełni się z panią zgadzam bo powli już razem działamy dla społecznosci, w
        której żyjemy.Serdecznie panią pozdrawiam!!!
        • nightbird Re: perse3 03.10.03, 19:02
          a jeżeli taka koniunkcja wypada w moim 7 domu, a w jego 9?Jowisz włada moim 3
          domem, a saturn jego 6.
          • perse3 Re: perse3 03.10.03, 20:07
            Moim zdaniem zdecydowana wspolpraca w dziedzinach związanych z zagranića,
            prawem i wszelkim zdobywaniem wiedzy, ostra praca.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka