gedeon2
01.06.06, 07:38
Szanowni państwo,Drodzy Kibice!!!
Jeszcze ledwie pare dni do Mistrzostw, a zatem prosze o informację w którym z
setek głogowskich lokali zaistnieje mozliwość obejrzenia Mundialu.Jeśli ktos
wie,bardzo prosze o niusa na ten temat, a takze z informacją jakimi
telewizorami lokal dysponuje.Serdeczne senkju!!