Dodaj do ulubionych

Poznam przyjaciela (sponsora) 30-42

05.12.20, 02:49
Jestem 44 letnią blondynką o niebieskich oczach,wzrost 165,waga 61.Miła, sympatyczna, dyskretna. Poznam przystojnego,wysokiego, zadbanego,bez brzuszka z poczuciem humoru przyjaciela
w wieku 30-42 do miłych spotkań,opartych na wzajemnym szacunku,szczerośc, zaufaniu, nie tylko do sypialni, który wesprze finansowo.Nie interesują mnie szybkie mechaniczne spotkania,a na zasadzie randki.Jeśli jesteś zainteresowany,napisz proszę czego oczekujesz,jaki "prezencik $" oferujesz, jak to widzisz :) Mile widziane foto :)

Nie jestem profesjonalistką
Lubię klasykę
Nie posiadam lokum
Obserwuj wątek
    • blondyneczka44 Re: Poznam przyjaciela (sponsora) 30-42 05.12.20, 02:52
      blondyneczka44 napisał(a):

> Jestem 44 letnią blondynką o niebieskich oczach,wzrost 165,waga 61.Miła, sympat
      > yczna, dyskretna. Poznam przystojnego,wysokiego, zadbanego,bez brzuszka z poczu
      > ciem humoru przyjaciela
      > w wieku 30-42 do miłych spotkań,opartych na wzajemnym szacunku,szczerośc, zaufa
      > niu, nie tylko do sypialni, który wesprze finansowo.Nie interesują mnie szybkie
      > mechaniczne spotkania,a na zasadzie randki.Jeśli jesteś zainteresowany,napisz
      > proszę czego oczekujesz,jaki "prezencik $" oferujesz, jak to widzisz :) Mile wi
      > dziane foto :)
      >
      >
      > Nie jestem profesjonalistką
      > Lubię klasykę
      > Nie posiadam lokum

KATOWICE

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka