colette
10.02.09, 21:42
oferta dla amatorów kimania w niewygodnym kinowym fotelu w
towarzyszeniu szelestu pożeranych chipsów i siorbania pepsi ;-).
enemef.pl/repertuar.php?idM=30&idR=593
maraton odbędzie się 20.02.2009 r. i tylko w tym terminie -
"przyszły tydzień" nie wchodzi w grę.
ja się pewnie wybiorę - chętnych zapraszam do towarzystwa.