10.02.09, 21:42
oferta dla amatorów kimania w niewygodnym kinowym fotelu w
towarzyszeniu szelestu pożeranych chipsów i siorbania pepsi ;-).
enemef.pl/repertuar.php?idM=30&idR=593
maraton odbędzie się 20.02.2009 r. i tylko w tym terminie -
"przyszły tydzień" nie wchodzi w grę.
ja się pewnie wybiorę - chętnych zapraszam do towarzystwa.
Obserwuj wątek
    • nixie Re: enemef 11.02.09, 20:44
      ja bym sie może skusiła, ale przemyśle to jeszcze, bo generalnie to spioch
      jestem i nie wiem czy przezyję bez chocby krótkiej dżemki :)
      A masz juz Colette bilet?
      PS. I obiecaj mi, ze jakby cos to kopniesz mnie albo szturchniesz jak bede
      zagłuszac film :)
      • colette Re: enemef 11.02.09, 21:38
        jasne, obiecuję, ale pod warunkiem wzajemności ;-) Ze wszystkich
        maratonów, na których byłam tylko na jednym udało mi się nie zasnąć,
        ale i tak je lubię, choć bardzo lubię sobie pospać. Maratony mają
        szczególną atmosferę i wg mnie warto poświęcić jedną noc. biletu
        jeszcze nie mam, ale to raczej nie powinno być problemem
        (przynajmniej do tej pory nie miałam z tym problemów). Także
        przemyśl i daj znać, co wymyśliłaś :-)
        • mojave777 Re: enemef 14.02.09, 11:19
          Dziewczyny Przeurocze!

          Polazłbym ja z Wami na Enemef, ale już wszystkie filmy widziałem i nie mam
          ochoty na powtórkę...

          Polecam szczególnie Slumdog - cholernie niebanalny i rozrywkowy ( w dobrym
          znaczeniu tego słowa) film.

          eM.
          ___
          "Prawie" sprawdza się tylko w przpadku rzutu podkową lub granatem
        • mojave777 Re: enemef 14.02.09, 11:33
          Dziewczyny Przeurocze!

          Polazłbym ja z Wami na Enemef, ale już wszystkie filmy widziałem i nie mam
          ochoty na powtórkę...

          Polecam szczególnie Slumdog - cholernie niebanalny i rozrywkowy ( w dobrym
          znaczeniu tego słowa) film.

          eM.
          ___
          "Prawie" sprawdza się tylko w przypadku rzutu podkową lub granatem
          • colette Re: enemef 21.02.09, 19:00
            mojave777 napisał:

            > Polecam szczególnie Slumdog - cholernie niebanalny i rozrywkowy (
            w dobrym
            > znaczeniu tego słowa) film.

            o, tak! szczególnie rozrywkowe były sceny wydłubywania oczu dziecku,
            rażenia prądem przesłuchiwanego, czy cięcia twarzy dziewczynie (że
            już o rwących potokach krwi nie wspomnę). Przy czymś takim to się
            dopiero człowiek rozerwie i odpręży!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka