anuteczek
04.05.04, 17:35
Dziewczyny,
Przypominam WSZYSTKIM o naszej pierwszej majówce w najbliższą sobotę.
Startujemy o 15 w Misiance. Proszę, żebyście wpisywały się na listę, bo nie
wiem, ile miejsc mam zarezerwować. Wstępnie rezerwuję całość, ale nie wiem,
czy mi się to uda.
Majówka jest dla wszystkich - starych, nowych, piszących, czytających,
sympatyków - słowem wszystkich, którym tematyka forum jest bliska.
ściskam i do zobaczenia - w ogromnym gronie (mam nadzieję)
andzia