Dodaj do ulubionych

MAJÓWKA - raz jeszcze

04.05.04, 17:35
Dziewczyny,
Przypominam WSZYSTKIM o naszej pierwszej majówce w najbliższą sobotę.
Startujemy o 15 w Misiance. Proszę, żebyście wpisywały się na listę, bo nie
wiem, ile miejsc mam zarezerwować. Wstępnie rezerwuję całość, ale nie wiem,
czy mi się to uda.
Majówka jest dla wszystkich - starych, nowych, piszących, czytających,
sympatyków - słowem wszystkich, którym tematyka forum jest bliska.
ściskam i do zobaczenia - w ogromnym gronie (mam nadzieję)
andzia
Obserwuj wątek
    • aniao3 Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 04.05.04, 17:51
      O ile pamietam Misianke to nawet jak zarezerwujesz wszystkie stoliki to i tak
      bedzie za malo smile
      Wpisuje sie i juz nie moge sie doczekac smile
      I by the way - to mam nadzieje nie ostatnie nasze spotkanie smile))
      pa
      a
      • j0204 Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 04.05.04, 18:35
        Ja podbijam i już licze godziny do naszego spotkania !!!
        Jola

      • sunrise3 Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 06.05.04, 14:28
        Ja niestety jednak nie bede mogla sie z Wami spotkac :0(( ale tak jak Ania mam
        nadzieje, ze to nie ostatnie takie spotkanie i bede miala jeszcze okazje sie z
        Wami zobaczyc.
        Pozdrawiam i zycze milego spotkanka!!!
    • malomi Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 04.05.04, 20:04
      obecna
      • rendziak Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 05.05.04, 09:23
        hello!!
        ja też się zgłaszam oczywiście::smile))
    • melka_x Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 05.05.04, 09:56
      i ja
      • j0204 Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 05.05.04, 15:21
        Kochane Dziewczyny,
        pozwoliłam sobie zaprosić naszego hospicyjnego kapelana na naszą majówkę.
        Niektóre zapewne troche o nim czytały, tu na naszym forum. Pomyślałam sobie,że
        będzie to dobra okazja na spotkanie z nim, może któraś z nas zechce sobie
        porozmawiać z nim , pożalic się. Nasze problemy nie sa mu obce, przezywa je
        razem z rodzicami.

        Ale, co ja tak będe pisać.Mam nadzieję ,że wpadnie na tę majówke i już.
        mam nadz,że znajdzie czas.

        Pozdrawiam cieplutko bo coś słonko za chmurką....
        Jola
        • anuteczek Kapelan na MAJÓWCE 05.05.04, 20:12
          Kochane Dziewczyny
          Ja popieram pomysł Joli, uważam, że obecność x.Benka może się komuś przydać. Co
          Wy na to? Piszcie szczerze, proszę
          ściskam,
          andzia
          • malomi Re: Kapelan na MAJÓWCE 05.05.04, 20:47
            Jestem za
    • emis.p Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 05.05.04, 16:01
      Cześć dziewczyny !
      Ja też byłabym chętna, ale jakim mieście jest tu mowa ?
      pozdrawiam
      Ewa z Łodzi
      • rendziak Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 05.05.04, 16:02
        emis.p napisała:

        > Cześć dziewczyny !
        > Ja też byłabym chętna, ale jakim mieście jest tu mowa ?
        > pozdrawiam
        > Ewa z Łodzi
        Warszawa Park Skaryszewski
      • agablues Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 05.05.04, 16:25
        Ewa, z Łodzi do W-wy - to jak rzut beretem!Przyjeżdżaj!!
    • j0204 Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 06.05.04, 17:59
      Dziewczyny, a jak będzie padał deszcz????
      Bo cos z ta pogoda różnie i zapowiadali na weekend opady.
      Trzeba cos pomysleć, choc mam nadzieję ze zaświeci słonko.....

      Jola
      • anuteczek Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 06.05.04, 20:49
        To schowamy się do wnętrza cukierenki,
        Jak się nie zmieścimy tam, to w pobliżu jest kilka większysz restauracji, więc
        Joluś nie martw się, uściskaj naszego kochanego Króliczka
        andzia
        • j0204 Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 06.05.04, 22:02
          Anuteczku,
          Bardzo się ciesze na sobotę.Deszcz w niczym nam nie przeszkodzi.
          Choć mam dziś strasznego doła, to mam nadzieję do soboty poprawić swój
          nastrój !!!!

          Spokojnej nocki, Jola i Królinio.
        • aniao3 Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 07.05.04, 08:29
          podlosc pogody nie zna granic - ma padac...
          Jasne ze i tak bedziemy ale w takim razie jak sie umawiamy?
          Misianka?
          A jak bedzie za mala to po 15 min ewakuacja?
          Moze napisz gdzie jest drugi (wiekszy metrazowo) punkt spotkania dla tych z
          dziewczyn ktore sie spoznia smile))
          sciskam
          anka
          • rendziak Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 07.05.04, 09:22
            no i pada............ cholercia....... mam nadzieje że pogoda was nie
            przestraszy bo ja jestem gotowa na spotkanko z Wami choćby grzmiało. lało.:smile)
            pozdrawiam
            • agablues Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 07.05.04, 09:39
              komunikat IMIGW
              Prognoza orientacyjna dla Warszawy
              od godz. 20.00 dnia 7.05 do godz. 20.00 dnia 8.05.2004
              W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże i przelotny deszcz. Temp. min. 8°C. Wiatr
              słaby, zmienny. W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i okresami
              opady deszczu. Temp. maks. 17°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich.

              Chyba nie będzie tragicznie, co?
          • anuteczek Re: MAJÓWKA - raz jeszcze 07.05.04, 10:38
            Sądzę, że poczekamy jakieś 30 minut, miejsce ewakuacji sprawdzę (bo jest kilka
            możliwośći) i wieczorem napiszę, ewentualnie możemy 'łapać się' na komórkę,
            ewentualnie podeślę na prv... Dziewczyny, ale przecież to ma być sabacik, więc
            chmury miotłami rozgonimy....
            ściskam
            andzia
    • agablues do emis.p 07.05.04, 15:04
      kochana dla ciebie też rezerwujemy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka