carroline1
17.11.05, 09:17
Dziewczyny,
napiszcie mi proszę czy za poronienie odpowiada nadczynność czy niedoczynność
tarczycy? Czy może każde z nich? Ja mam wynik TSH zbliżony do dolnej granicy
normy, czyli nadczynność. 2razy już poroniłam i zastanawiam się, czy to mogła
być ta przyczyna?