Dodaj do ulubionych

Chlamydia tylko u jednego partnera???

19.04.06, 11:52
Witam wszystkich.
Powiedzcie mi prosze jak to jest mozliwe ze jestesmy ze soba 5 lat (tylko ze
soba, zreszta nie pisalabym tego postu jakby bylo inne wytlumaczenie)
I mi wyszlo ze mam chlamydie a mojemu mezowi nie !!!
Czy ktos sie z tym spotkal??? Robilam badanie z wymazu w dobrym laboratorium.
Moj maz z probki moczu w tym samym.
Blagam odpowiedzcie mi bo sama nie wiem co myslec????
dziekuje
Obserwuj wątek
    • zaisa Re: Chlamydia tylko u jednego partnera??? 19.04.06, 12:58
      Mysle, ze to kwestia indywidualnej odpornosci. Meza organizm nie daje sie
      chlamydii i tyle. Tak, jak moj maz, jak do tej pory szczesliwie, nie daje sie
      nekajacej mnie opryszczce a ja nigdy nie zarazilam sie swinka, mimo, ze za
      czasow podstawowkowych przeszly dwukrotnie epidemie. I jak w przedszkolu
      nakarmiono nas salatka z zoltaczka pokarmowa, to zachorowalo siedmioro dzieci a
      prawie trzydziestka - nie. (czasy przedszczepionkowewink Organizmy jednych
      potrafia obronic sie przed pewnymi infekcjami, innych przed innymi i tyle.
      W pewien sposob to dobrze, ze to Tobie wyszla infekcja a nie mezowi - swojej
      wiernosci jestes pewna a jakby bylo na odwrot moglabys miec glupie watpliwosci.
      Powodzenia w leczeniusmile
    • suzielu Re: Chlamydia tylko u jednego partnera??? 19.04.06, 13:09
      Dziekuje za odp
      Ale wlasnie o to mi chodzi ze ja mialam 1 partnera wczesniej i bylam jego
      pierwsza partnerka wiec mialam male szanse zeby sie zarazic. Wiec skad to sie
      wzielo???
      Czy mozna przenosic chorobe a nie zarazic sie????
      • bach28 Re: Chlamydia tylko u jednego partnera??? 19.04.06, 15:53
        a w jaki sposób robiłaś badanie bo mi tez wychodzilo z krwii dwa razy i wymaz z
        szyjki tez wyszedł dodatni tyle że mój gin stwierdził że dosc często i bardzo
        wielu kobietom te wyniki wychodza fałszywie dodatnie i zrobił mi wymaz metoda
        PCR (podobno najbardziej wiarygodna metoda bardzo czuła badająca dna chl ) i
        wynik wyszedł ujemny
    • suzielu Re: Chlamydia tylko u jednego partnera??? 19.04.06, 17:13
      napewno wymaz ale nie mam pojecia jaka metoda, ale sie dowiem. Moze w takim
      razie powtorze ...ale bede sie dzis tlumaczyc w domu ale numersmile))
      dzieki za odp
      • 89mika Re: Chlamydia tylko u jednego partnera??? 19.04.06, 21:44
        jest jeszcze bardzo istotna kwestia czy mąż miał badanie z moczu czy z cewki
        moczowej ( rozumiesz chyba o co chodzi ) , myślę że badanie z cewki w dobrym
        lab. w , którym robi się hodowlę tej bakterii daje prawidłowy wynik, jest to
        rzeczywiscie istotne i namów męża jeszce raz na badanie bo nic nie da jak się
        sama wyleczysz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka