Dodaj do ulubionych

sposób na równowage

13.01.07, 11:13
dziewczyny!
bylam na tym forum przez 8 m-cy!czasem mialam wrazenie,z tworze to forum, bo
bylam tu kazdego dnia, kilka godzin, urlop przed komputerem....2 poronienia w
3 miesiace, dla mnie koniec swiata....wydawalo mi sie,ze tylko tak moge dalej
funkcjonowac.... zresztą-bardzo mi pomoglyscie dziewczyny, znalazlam wiele
ciepla, wsparcia,a co najwazniejsze zrozumienia....

ale nadszedl moment,ze zrozumialam,ze nie moge tak dalej...mąz na mnie
krzyczal,jakby byl jasnowidzem,ze nie moge tu siedziec....najpierw
ograniczalam wejscia na to forum,a teraz praktycznie zrezygnowalam.... nie
moge tak dalej....po kazdej wizycie tutaj,potem siedzialam do pozna w nocy,
nie moglam spac i plakalam....a ja chce zapomniec....nie wiem,czy bede
jeszcze probowac,czasem jest mi wszystko jedno...moge zyc bez dzieci z moim
kochanym mężem....trudno,nie mozna miec wszystkiego....tylko żal mi tych 3
kruszynek,ktorym nie bylo dane byc z nami....

zycze Wam i sobie,zeby to forum wreszcie umarlo....zeby juz nie bylo kobiet
roniących swoje dzieci...NIGDY WIECEJ!!!!!!! wszystkim bardzo dziekuje za
pomoc....
Aga
Obserwuj wątek
    • tymonka30 Re: sposób na równowage 13.01.07, 11:49
      Rozumiem o czym piszesz. Dokładnie tak samo funkcjonowałam przez ostatni rok,
      tylko na forum "Niepłodność". W pracy każdą wolną chwilę wykorzystywałam, żeby
      coś napisać, po pracy zaraz siadałam do kompa, liczyło się dla mnie tylko
      forum,... m. się denerwował, że się uzależniłam, ... w końcu przyszedł taki
      czas, że sama uznałam, że to bez sensu, od tamtej pory jest mnie już mniej, są
      też dni, że w ogóle nie zaglądam... wszystko zależy od czasu i nastroju, ale
      wiem jedno, że tak żyć nie wolno! Także Aga męska decyzja smile Ciesz się z tego
      co masz.
    • jutka_25 Re: sposób na równowage 14.01.07, 20:59

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka