agulka1001
13.01.07, 11:13
dziewczyny!
bylam na tym forum przez 8 m-cy!czasem mialam wrazenie,z tworze to forum, bo
bylam tu kazdego dnia, kilka godzin, urlop przed komputerem....2 poronienia w
3 miesiace, dla mnie koniec swiata....wydawalo mi sie,ze tylko tak moge dalej
funkcjonowac.... zresztą-bardzo mi pomoglyscie dziewczyny, znalazlam wiele
ciepla, wsparcia,a co najwazniejsze zrozumienia....
ale nadszedl moment,ze zrozumialam,ze nie moge tak dalej...mąz na mnie
krzyczal,jakby byl jasnowidzem,ze nie moge tu siedziec....najpierw
ograniczalam wejscia na to forum,a teraz praktycznie zrezygnowalam.... nie
moge tak dalej....po kazdej wizycie tutaj,potem siedzialam do pozna w nocy,
nie moglam spac i plakalam....a ja chce zapomniec....nie wiem,czy bede
jeszcze probowac,czasem jest mi wszystko jedno...moge zyc bez dzieci z moim
kochanym mężem....trudno,nie mozna miec wszystkiego....tylko żal mi tych 3
kruszynek,ktorym nie bylo dane byc z nami....
zycze Wam i sobie,zeby to forum wreszcie umarlo....zeby juz nie bylo kobiet
roniących swoje dzieci...NIGDY WIECEJ!!!!!!! wszystkim bardzo dziekuje za
pomoc....
Aga