Gość: demokryt IP: *.stk.vectranet.pl 19.03.11, 03:25 Moze by u nas takie reklamy postawić za publiczne pieniądze ? Kto wie może pomoże, a jeśli nawet nie to z całą pewnością będzie pierwszym prawdziwym wyrazem woli demokratycznej większości :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
net.kielonek Re: Zimo spier.. 19.03.11, 18:27 Też jestem zwolennikiem ciepła, ale wątpię w skuteczność takiej metody. Równie dobrze możesz się modlić o ciepło. Odpowiedz Link Zgłoś
magdalena33m Re: Zimo spier.. 22.03.11, 19:26 spróbuj czegos w stylu tanca deszczu :D:D tylko jakby taniec słonca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amadeo Re: Zimo spier.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 19:55 Na 100% jeszcze będzie biało. Zakład ? Odpowiedz Link Zgłoś
jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 01.04.11, 20:01 Nie zakładam się, bo teraz natura czyni takie cuda, że w maju bywalo biało. Odpowiedz Link Zgłoś
magdalena33m Re: Zimo spier.. 04.04.11, 16:53 oczywiście ze będzie, bankowo w grudniu :) chociaż ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amadeo Re: Zimo spier.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.11, 17:44 1 maja 1982 r sypało śniegiem równo. Odpowiedz Link Zgłoś
jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 04.04.11, 21:24 Przyroda może zrobić rózne niespodzianki, ale prognozy długoterminowe są optymistyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
magdalena33m Re: Zimo spier.. 06.04.11, 22:55 niedlugo wielkanoc, chcemy wiec zielen wkolo:) Odpowiedz Link Zgłoś
jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 07.04.11, 11:32 Będzie zielono, zapewniam. Mam znajomości w odpowiednich kręgach i załatwiłam wszystko jak należy. Odpowiedz Link Zgłoś
magdalena33m Re: Zimo spier.. 09.04.11, 22:53 w dzisiejszych czasach trzeba miec znajomości nawet gdy chce sie miec zielony trawnik (chcialamnn apisac "gdy chce sie miec trawe, ale to dwuznaczne by bylo :P) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amadeo Re: Zimo spier.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 05:38 Jak narazie jest przymrozek,-1 C Odpowiedz Link Zgłoś
chilli-and-vanilla Re: Zimo spier.. 10.04.11, 22:27 aj tam aj tam, dzisiaj sezon rowerowy został rozpoczęty. trochę wiało ale poza tym na pogodę nie ma co narzekać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amadeo Re: Zimo spier.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 07:49 Masz rację. Na pogodę wpływu mie mamy Dla ciekawości polecam :www.andretti.pl/wxyr.no.php Odpowiedz Link Zgłoś
amadeo214 Re: Zimo spier.. 04.05.11, 16:32 a tak bliski byłem wygrania zakładu ,że zima wróci Odpowiedz Link Zgłoś
jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 04.05.11, 17:57 Nie było zakładu, nie ma wygranej, hahaha. Odpowiedz Link Zgłoś
amadeo214 Re: Zimo spier.. 04.05.11, 18:12 Jednak racje miałem (szkoda) , że zima wróci Odpowiedz Link Zgłoś
magdalena33m Re: Zimo spier.. 06.05.11, 23:17 nigdzie nie wróci, pomyłki sie zdarzają nawet w pogodzie:) Odpowiedz Link Zgłoś