Dodaj do ulubionych

Zimo spier..

IP: *.stk.vectranet.pl 19.03.11, 03:25
Moze by u nas takie reklamy postawić za publiczne pieniądze ?
Kto wie może pomoże, a jeśli nawet nie to z całą pewnością będzie pierwszym prawdziwym wyrazem woli demokratycznej większości :)
Obserwuj wątek
    • net.kielonek Re: Zimo spier.. 19.03.11, 18:27
      Też jestem zwolennikiem ciepła, ale wątpię w skuteczność takiej metody.
      Równie dobrze możesz się modlić o ciepło.
      • magdalena33m Re: Zimo spier.. 22.03.11, 19:26
        spróbuj czegos w stylu tanca deszczu :D:D tylko jakby taniec słonca?
    • magdalena33m Re: Zimo spier.. 31.03.11, 21:49
      posłuchała?
      • jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 31.03.11, 23:14
        I poszła sobie i nie wróci już.
        • Gość: Amadeo Re: Zimo spier.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 19:55
          Na 100% jeszcze będzie biało. Zakład ?
          • jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 01.04.11, 20:01
            Nie zakładam się, bo teraz natura czyni takie cuda, że w maju bywalo biało.
            • magdalena33m Re: Zimo spier.. 04.04.11, 16:53
              oczywiście ze będzie, bankowo w grudniu :) chociaż ...
              • Gość: Amadeo Re: Zimo spier.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.11, 17:44
                1 maja 1982 r sypało śniegiem równo.
                • jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 04.04.11, 21:24
                  Przyroda może zrobić rózne niespodzianki, ale prognozy długoterminowe są optymistyczne.
                  • magdalena33m Re: Zimo spier.. 06.04.11, 22:55
                    niedlugo wielkanoc, chcemy wiec zielen wkolo:)
                    • jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 07.04.11, 11:32
                      Będzie zielono, zapewniam.
                      Mam znajomości w odpowiednich kręgach i załatwiłam wszystko jak należy.
                      • magdalena33m Re: Zimo spier.. 09.04.11, 22:53
                        w dzisiejszych czasach trzeba miec znajomości nawet gdy chce sie miec zielony trawnik (chcialamnn apisac "gdy chce sie miec trawe, ale to dwuznaczne by bylo :P)
                        • Gość: Amadeo Re: Zimo spier.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 05:38
                          Jak narazie jest przymrozek,-1 C
                          • chilli-and-vanilla Re: Zimo spier.. 10.04.11, 22:27
                            aj tam aj tam, dzisiaj sezon rowerowy został rozpoczęty. trochę wiało ale poza tym na pogodę nie ma co narzekać
                            • Gość: Amadeo Re: Zimo spier.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 07:49
                              Masz rację.
                              Na pogodę wpływu mie mamy
                              Dla ciekawości polecam :www.andretti.pl/wxyr.no.php
                              • amadeo214 Re: Zimo spier.. 04.05.11, 14:10
                                A więc jednak zima dała znac o sobie
                                • jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 04.05.11, 15:44
                                  Wracaj wiosno, czekamy !
                                  • amadeo214 Re: Zimo spier.. 04.05.11, 16:32
                                    a tak bliski byłem wygrania zakładu ,że zima wróci
                                    • jaspis-jaspis Re: Zimo spier.. 04.05.11, 17:57
                                      Nie było zakładu, nie ma wygranej, hahaha.
                                      • amadeo214 Re: Zimo spier.. 04.05.11, 18:12
                                        Jednak racje miałem (szkoda) , że zima wróci
                                        • magdalena33m Re: Zimo spier.. 06.05.11, 23:17
                                          nigdzie nie wróci, pomyłki sie zdarzają nawet w pogodzie:)
                                          • amadeo214 Re: Zimo spier.. 17.05.11, 06:05
                                            Czego przykładem dzisiejszy poranek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka